*Okocimski Brzesko - Polan Żabno 1-2 (0-1)

0-1 Motyka 23', 1-1 Grzyb 64', 1-2 Motyka 89'

Żółte kartki: Mateusz Stolarz – Krzysztof Budzyński, Łukasz Czerkies.
Czerwona kartka: Dawid Lizak 83 (za faul).

Przebieg meczu i składy:

Okocimski KS:  Jurkiewicz – Kołodziej (68′Święch), Florek, Stolarz,  Ryglowski – Goryczka, Grzyb, Pawlik, Socha, Zydroń (87′Kołodziej) – Gałka (46′ Lizak).

Polan Żabno: Łazarz - Łoś, Budzyński, Nagórzański, Prażuch - Maciosek (80'Radoń), Motyka, Bugajski, Czerkies, Frąc - Zagórski (75'Kruk)

Przebieg meczu:

9' - ładny strzał Motyki jednak koło lewego słupka

15' - Strzał z 16 metrów oddał Czerkies jednak minimalnie niecelny. Mecz toczy się z lekką przewagą zawodników Polanu

23' - Bramka dla Polanu!!  Frąc przejął piłkę i zagrał do Zagórskiego. Po jego podaniu Bartek Motyka wpadł w pole karne i pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. 1-0 dla Polanu!!!!

30' - strzał zawodnika gospodarzy jednak piłka przeszła daleko od bramki Łazarza. Okocimski osiągnął przewagę po stracie bramki

35' - strzał zawodnika gospodarzy z trudem nad poprzeczkę wybija Łazarz

Do końca 1 połowy zawodnicy gospodarzy dążyli do wyrównania i zepchnęli Polan do defensywy. Jednak wynik nadal korzystny dla żabnian.

Przerwa. Okocimski - Polan 0-1. Mecz na szczycie ogląda blisko 300 widzów.

Rozpoczęła się druga połowa. Drużyna Polanu bez zmian w składzie.

64' - Bramka dla Okocimskiego! Po dośrodkowaniu  z rzutu rożnego Tomasz Grzyb strzałem głową doprowadza do wyrównania. Okocimski - Polan 1-1!!!

66' - żółta karta dla K.Budzyńskiego (faul)

71' - żółta kartka dla Czerkiesa (faul)

72' - zmiana w Polanie. Kruk za Zagórskiego

77' - idealna sytuacja dla Polanu! Patryk Maciosek strzela z pola karnego jednak trafia w poprzeczkę.

80' - zmiana w Polanie. Za Macioska wchodzi Radoń.

Trwa wymiana ciosów. Obydwie drużyny walczą o wygraną.

83' - czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy za brutalny faul na Prażuchu. Polan gra z przewaga 1 zawodnika przez ostatnie minuty.

89' - Bramka dla Polanu!!!!!!!!! Bartek Motyka strzela bramkę głową po zagraniu Czerkiesa. Polan prowadzi 2-1!!!!!

Koniec meczu. Polan wygrywa w meczu na szczycie w Brzesku 2-1!!!!!. Teraz żabnianie mają 7 pkt przewagi w tabeli nad Okocimskim. Gratulacje dla zawodników i trenera!