Liga Okręgowa 2016/2017, grupa: Tarnów I Kolejka XV

Bramki: S.Nagórzański, W.Kruk, Ł.Czerkies

Kibiców: około 200

Więcej w rozwinięciu...

Skład: K.Chochołowicz - K.Budzyński, P.Łoś, S.Nagórzański, W.Prażuch - K.Gierczyński (55 K.Jachym), Ł.Czerkies, M.Mosio (46 Ł.Radoń), B.Frąc, B.Motyka - W.Kruk

Na ławce pozostali: T.Kurpisz, R.Motyka, F.Wróbel

Do 44 minuty obie drużyny nie mogły trafić do bramki, dopiero pod koniec pierwszej połowy zawodnik Olimpii dośrodkowuje w pole karne a tam jego kolega zdobywa bramkę dla Olimpii. W pierwszej połowie drużyna z Żabna nie oddała żadnego celnego strzału na bramkę.W Drugiej połowie nasza drużyna od razu ruszyła do ataku, dopiero w 60 minucie nasza drużyna była bliska zdobycia bramki, gdy B.Frac oddał strzał na bramkę, bramkarz wybił piłkę, do której podbiega B.Motyka, niestety przestrzelił on piłkę nad bramką. Chwilę później kolejna okazja Ł.Radoń wrzuca piłkę w pole karne, a tam W.Kruk uderza piłkę głową, niestety trafia w słupek. W 70 minucie Ł.Radoń oddaje mocny strzał a piłka mija bramkę o kilka centymetrów. 75 Minuta Ł.Radoń wbiega w pole karne, zostaje  sfaulowany, do rzutu karnego podchodzi S.Nagórzański, który pewnie wykonuje jedenastkę. Nasza drużyna dostając wiatru w żagle, coraz częściej stwarzała zagrożenie pod bramką Olimpii. W doliczonym czasie gry W.Kruk wbiega w pole karne, oddaje strzał w lewy dolny róg bramki i zdobywa bramkę po rykoszecie, dającą naszej drużynie prowadzenie. Minutę później było już 3-1 gdy Ł.Czerkies, zdobył bramkę po asyście Łukasza Radonia.