Liga Okręgowa 2016/2017, grupa: Tarnów I Kolejka XVII

Mecz odbył się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Tarnowie.

Skład: K.Chochołowicz - R.Motyka (81 W.Sołtysiak), K.Budzyński, S.Nagórzański, W.Prażuch - K.Jachym, K.Bugajski (72 A.Kobos), Ł.Czerkies, B.Frąc, B.Motyka, Ł.Radoń.

Rezerwowi: T.Kurpisz, P.Brożek, K.Gierczyński, M.Jankowski, F.Wróbel

Żółte kartki: B.Motyka oraz K.Jachym

Kolejnym rywalem naszej drużyny była drużyna Rylovii, mecz ten odbył się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Tarnowie. Pierwsza bramka padła w 19 minucie, Bartłomiej Frąc mijając obronę przeciwnika wrzuca piłkę w pole karne, a tam Krzysztof Bugajski oddaje mocny strzał głową, dając tym samym prowadzenie drużynie Polanu. Łukasz Radoń w 40 minucie wrzuca piłkę w pole karne, zawodnik Rylovii wybijając piłkę, był bliski zdobycia bramki samobójczej, lecz piłka o centymetry minęła bramkę rywala.
Podsumowując pierwszą połowę spotkania, można powiedzieć jasno, że to nasi zawodnicy przeważali, udało im się oddać siedem strzałów na bramkę, a przeciwnik oddał tylko jeden strzał. W drugiej połowie obie drużyny stwarzały sytuacje bramkowe. Jest 71 minuta spotkania, jeden z rywali wbiega w pole karne, zostaje sfaulowany przez naszego zawodnika a sędzia dyktuję jedenastkę, którą wykorzystuje Dawid Smęda, jest 1-1. W 75 minucie Rylovia wychodzi na prowadzenie, po samobójczej bramce Kamila Jachyma. Do końca spotkania nasza drużyna atakowała, pod sam koniec mogło być 2-2, lecz piłka minęła słupek o kilka centymetrów. W meczu sędzia pokazał sześć żółtych kartek, w tym cztery zawodnikom Rylovii . Wojciech Kruk pauzował za kartki.