• autor: Gruby98, 2017-05-07 13:13

Liga Okręgowa 2016/2017, grupa: Tarnów I Kolejka XX

MLKS Polan Żabno 4-1 Orzeł Dębno

Bramki: 2x Czerkies, Kruk, Nagórzański

Drużynie Polanu tym razem przyszło się zmierzyć z drużyną Orła Dębno. Po kilku składnych akcjach nasza drużyna wywalczyła sobie rzut rożny. B.Motyka wrzuca piłkę w  pole karne, lecz sędzia przerywa grę upominając kilku zawodników, po czym pozwala na ponowne wykonanie rzutu rożnego. B.Motyka ponownie wykonuje rzut rożny, dośrodkowuje piłkę w pole karne, a tam W.Kruk uderzając piłkę z główki w 16 minucie, zdobywa bramkę na 1-0, uciszając tym samym kibiców gości. Chwilę później B.Motyka był bliski zdobycia bramki, lecz piłka mija prawy słupek o włos. Sędzia zakończył pierwszą połowę, w której dominowała drużyna z Żabna. Bramka na 2-0 padła pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy. B.Motyka wrzuca piłkę w pole karne, piłkę przejmuje S.Nagórzański, który oddaje strzał w lewy róg bramki i zdobywa kolejną bramkę. Po kolejnych akcjach naszej drużyny, w 67 minucie Ł.Czerkies zdobywa bramkę na 3-0. W Ostatnich minutach Ł.Radoń bez problemu pokonuje obronę przeciwnika, dośrodkowuje piłkę w pole karne, Ł.Czerkies uderza piłkę głową, która odbijając się od słupka o centymetry mija linię bramkową, mamy 4-0. Po faulu na zawodniku rywala, Dębno otrzymuje rzut wolny, w 87 minucie rywal uderza piłkę w lewy dolny róg bramki i zdobywa honorową bramkę dla swojej drużyny . Sędzia zakończył spotkanie, nasza drużyna ponownie wygrywa z drużyną Orła Dębno, po jednostronnym spotkaniu, w którym rywal nie miał za wiele do powiedzenia.