Liga Okręgowa 2016/2017, grupa: Tarnów I Kolejka XXVI

MLKS Polan Żabno 4-0 LUKS Radłovia Radłów

Bramki: 2x W.Kruk, B.Frąc oraz M.Jankowski

Królem strzelców Klasy Okręgowej grupy pierwszej został Wojciech Kruk zdobywając 18 bramek w 24 spotkaniach !!!

Skład: K.Chochołowicz - P.Łoś, K.Jachym, S.Nagórzański, W.Prażuch (75 F.Wróbel) - K.Budzyński, K.Bugajski, W.Sołtysiak (68 B.Kijowski), B.Frąc (68 A.Kobos), Ł.Radoń (60 M.Jankowski), W.Kruk

Rezerwowi: D.Stachura oraz P.Brożek

W ostatnim meczu sezonu nasza drużyna podejmowała Radłovie Radłów. Jak zawsze nasi zawodnicy od razu ruszyli do ataku. W 6 minucie Krzysztof Budzyński był bliski zdobycia bramki z główki, niestety piłka odbiła się od tyczki. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 13 minuty, Wojciech Kruk podaje do Bartłomieja Frąca, ten wyprzedza obrońce i umieszcza piłkę w siatce, jest 1-0. W 21 minucie zawodnik Radłovii wychodzi sam na sam z naszym bramkarzem, oddaje strzał w prawy róg bramki, na szczęście nasz bramkarz popisał się swoimi umiejętnościami i nadal utrzymujemy prowadzenie. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 60 minuty, gdy Krzysztof Bugajski oddaje strzał z lewej strony boiska, piłka odbija się od słupka, dobiega do niej Wojciech Kruk i zdobywa bramkę na 2-0. Bramkę na 3-0 zdobył Wojciech Kruk z rzutu karnego. Ostatnia bramka w tym spotkaniu padła po akcji naszych juniorów, Bartłomiej Kijowski oddaje strzał na bramkę, piłka odbija się od obrońcy, ten ponownie przejmuję piłkę, tym razem zdecydował się na podanie piłki do Maksymiliana Jankowskiego, który zdobywa czwartą bramkę dla naszej drużyny. W spotkaniu żaden z zawodników nie zobaczył żółtej ani czerwonej kartki, wynikiem 4-0 kończymy ten sezon i czekamy na pierwszy mecz nowego sezonu w czwartej lidze.