MLKS Polan Żabno - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 366, wczoraj: 355
ogółem: 732 142

statystyki szczegółowe

Logowanie

Zegar

Najnowsza galeria

Polan Żabno - Rylovia Rylowa
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Terminarz:Klasa Okręgowa grupa 2 Tarnów(Runda 1) 2017/2018

  • autor: Noggol, 2017-08-12 12:12

Już w najbliższy weekend inauguracja rozgrywek Klasy okręgowej.W tej właśnie klasie rozgrywkowej w najbliższym sezonie występować będzie zespół naszych rezerw MLKS POLAN II Żabno.Tegoroczna liga składa się z 16 drużyn.Podopieczni Mateusza Wróbla nowy sezon zaczną meczem na własnym boisku z drużyną KS Śmigno.Niżej prezentujemy terminarz pierwszej rundy Klasy okręgowej.

czytaj więcej ...

Kolejka 1 w dniach 12-08-2017
1 Ciężkowianka - Zorza Zaczarnie 2017-08-13 15:00
2 Wisła Szczucin - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-08-13 17:00
3 Wietrzychowice - Dunajec Zakliczyn 2017-08-12 18:00
4 Victoria Koszyce Małe - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-08-11 18:00
5 LUKS Skrzyszów - Gromnik 2017-08-12 17:00
6 Polan Żabno II - Śmigno 2017-08-13 11:00
7 Olimpia Wojnicz - Łukovia Łukowa 2017-08-13 16:00
8 Metal Tarnów - Nowa Jastrząbka 2017-08-12 17:00

Kolejka 2 w dniach 19-08-2017
9 Ciężkowianka Ciężkowice - Nowa Jastrząbka 2017-08-20 16:00
10 Łukovia Łukowa - Metal Tarnów 2017-08-20 17:00
11 Śmigno - Olimpia Wojnicz 2017-08-19 17:30
12 Gromnik - Polan Żabno II 2017-08-20 17:00
13 Dunajec Zbylitowska Góra - LUKS Skrzyszów 2017-08-19 18:00
14 Dunajec Zakliczyn - Victoria Koszyce Małe 2017-08-20 18:00
15 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Wietrzychowice 2017-08-19 17:00
16 Wisła Szczucin - Zorza Zaczarnie 2017-08-19 17:00

Kolejka 3 w dniach 26-08-2017
17 Wisła Szczucin - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-08-26 17:00
18 Wietrzychowice - Zorza Zaczarnie 2017-08-26 17:00
19 Victoria Koszyce Małe - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-08-26 17:00
20 LUKS Skrzyszów - Dunajec Zakliczyn 2017-08-27 17:00
21 Polan Żabno II - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-08-27 11:00
22 Olimpia Wojnicz - Gromnik 2017-08-27 17:00
23 Metal Tarnów - Śmigno 2017-08-26 17:00
24 Nowa Jastrząbka - Łukovia Łukowa 2017-08-27 11:00

Kolejka 4 w dniach 02-09-2017
25 Ciężkowianka Ciężkowice - Łukovia Łukowa 2017-09-03 16:00
26 Śmigno - Nowa Jastrząbka 2017-09-03 11:30
27 Gromnik - Metal Tarnów 2017-09-03 17:00
28 Dunajec Zbylitowska Góra - Olimpia Wojnicz 2017-09-02 17:00
29 Dunajec Zakliczyn - Polan Żabno II 2017-09-02 17:00
30 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - LUKS Skrzyszów 2017-09-02 17:00
31 Zorza Zaczarnie - Victoria Koszyce Małe 2017-09-02 17:00
32 Wisła Szczucin - Wietrzychowice 2017-09-02 17:00

Kolejka 5 w dniach 09-09-2017
33 Wietrzychowice - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-09-09 17:00
34 Victoria Koszyce Małe - Wisła Szczucin 2017-09-09 17:00
35 LUKS Skrzyszów - Zorza Zaczarnie 2017-09-09 17:00
36 Polan Żabno II - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-09-10 17:00
37 Olimpia Wojnicz - Dunajec Zakliczyn 2017-09-10 17:00
38 Metal Tarnów - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-09-09 15:00
39 Nowa Jastrząbka - Gromnik 2017-09-10 11:00
40 Łukovia Łukowa - Śmigno 2017-09-10 17:00

Kolejka 6 w dniach 13-09-2017
41 Ciężkowianka Ciężkowice - Śmigno 2017-08-15 17:00
42 Gromnik - Łukovia Łukowa 2017-08-15 18:00
43 Dunajec Zbylitowska Góra - Nowa Jastrząbka 2017-09-13 17:00
44 Dunajec Zakliczyn - Metal Tarnów 2017-09-13 17:00
45 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Olimpia Wojnicz 2017-09-13 16:00
46 Zorza Zaczarnie - Polan Żabno II 2017-09-13 17:00
47 Wisła Szczucin - LUKS Skrzyszów 2017-09-13 17:00
48 Wietrzychowice - Victoria Koszyce Małe 2017-09-13 17:00

Kolejka 7 w dniach 16-09-2017
49 Victoria Koszyce Małe - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-09-16 16:00
50 LUKS Skrzyszów - Wietrzychowice 2017-09-16 16:00
51 Polan Żabno II - Wisła Szczucin 2017-09-17 11:00
52 Olimpia Wojnicz - Zorza Zaczarnie 2017-09-17 16:30
53 Metal Tarnów - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-09-16 16:00
54 Nowa Jastrząbka - Dunajec Zakliczyn 2017-09-17 16:00
55 Łukovia Łukowa - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-09-17 14:00
56 Śmigno - Gromnik 2017-09-16 16:00

Kolejka 8 w dniach 23-09-2017
57 Ciężkowianka Ciężkowice - Gromnik 2017-09-24 16:00
58 Dunajec Zbylitowska Góra - Śmigno 2017-09-24 16:00
59 Dunajec Zakliczyn - Łukovia Łukowa 2017-09-24 16:00
60 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Nowa Jastrząbka 2017-09-23 16:00
61 Zorza Zaczarnie - Metal Tarnów 2017-09-23 16:00
62 Wisła Szczucin - Olimpia Wojnicz 2017-09-23 16:00
63 Wietrzychowice - Polan Żabno II 2017-09-23 16:00
64 Victoria Koszyce Małe - LUKS Skrzyszów 2017-09-23 16:00

Kolejka 9 w dniach 30-09-2017
65 LUKS Skrzyszów - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-09-30 16:00
66 Polan Żabno II - Victoria Koszyce Małe 2017-10-01 11:00
67 Olimpia Wojnicz - Wietrzychowice 2017-10-01 16:00
68 Metal Tarnów - Wisła Szczucin 2017-09-30 16:00
69 Nowa Jastrząbka - Zorza Zaczarnie 2017-10-01 11:00
70 Łukovia Łukowa - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-10-01 14:00
71 Śmigno - Dunajec Zakliczyn 2017-10-01 11:30
72 Gromnik - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-10-01 16:00

Kolejka 10 w dniach 07-10-2017
73 Ciężkowianka Ciężkowice - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-10-08 14:00
74 Dunajec Zakliczyn - Gromnik 2017-10-08 15:00
75 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Śmigno 2017-10-07 15:00
76 Zorza Zaczarnie - Łukovia Łukowa 2017-10-07 16:00
77 Wisła Szczucin - Nowa Jastrząbka 2017-10-07 16:00
78 Wietrzychowice - Metal Tarnów 2017-10-07 16:00
79 Victoria Koszyce Małe - Olimpia Wojnicz 2017-10-07 16:00
80 LUKS Skrzyszów - Polan Żabno II 2017-10-07 16:00

Kolejka 11 w dniach 14-10-2017
81 Polan Żabno II - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-10-15 11:00
82 Olimpia Wojnicz - LUKS Skrzyszów 2017-10-15 15:30
83 Metal Tarnów - Victoria Koszyce Małe 2017-10-14 15:00
84 Nowa Jastrząbka - Wietrzychowice 2017-10-15 11:00
85 Łukovia Łukowa - Wisła Szczucin 2017-10-15 12:00
86 Śmigno - Zorza Zaczarnie 2017-10-14 15:00
87 Gromnik - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-10-15 15:00
88 Dunajec Zbylitowska Góra - Dunajec Zakliczyn 2017-10-15 15:00

Kolejka 12 w dniach 21-10-2017
89 Ciężkowianka Ciężkowice - Dunajec Zakliczyn 2017-10-22 14:00
90 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-10-22 15:00
91 Zorza Zaczarnie - Gromnik 2017-10-21 15:00
92 Wisła Szczucin - Śmigno 2017-10-21 15:00
93 Wietrzychowice - Łukovia Łukowa 2017-10-21 15:00
94 Victoria Koszyce Małe - Nowa Jastrząbka 2017-10-21 15:00
95 LUKS Skrzyszów - Metal Tarnów 2017-10-21 15:00
96 Polan Żabno II - Olimpia Wojnicz 2017-10-22 11:00

Kolejka 13 w dniach 28-10-2017
97 Olimpia Wojnicz - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-10-29 13:00
98 Metal Tarnów - Polan Żabno II 2017-10-28 14:00
99 Nowa Jastrząbka - LUKS Skrzyszów 2017-10-29 11:00
100 Łukovia Łukowa - Victoria Koszyce Małe 2017-10-29 12:00
101 Śmigno - Wietrzychowice 2017-10-29 11:30
102 Gromnik - Wisła Szczucin 2017-10-29 13:00
103 Dunajec Zbylitowska Góra - Zorza Zaczarnie 2017-10-28 14:00
104 Dunajec Zakliczyn - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-10-29 13:00

Kolejka 14 w dniach 04-11-2017
105 Ciężkowianka Ciężkowice - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-11-05 13:00
106 Zorza Zaczarnie - Dunajec Zakliczyn 2017-11-04 13:00
107 Wisła Szczucin - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-11-04 13:00
108 Wietrzychowice - Gromnik 2017-11-04 13:00
109 Victoria Koszyce Małe - Śmigno 2017-11-04 13:00
110 LUKS Skrzyszów - Łukovia Łukowa 2017-11-04 13:00
111 Polan Żabno II - Nowa Jastrząbka 2017-11-05 11:00
112 Olimpia Wojnicz - Metal Tarnów 2017-11-05 13:00

Kolejka 15 w dniach 11-11-2017
113 Metal Tarnów - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-11-11 13:00
114 Nowa Jastrząbka - Olimpia Wojnicz 2017-11-12 11:00
115 Łukovia Łukowa - Polan Żabno II 2017-11-12 12:00
116 Śmigno - LUKS Skrzyszów 2017-11-11 13:00
117 Gromnik - Victoria Koszyce Małe 2017-11-12 13:00
118 Dunajec Zbylitowska Góra - Wietrzychowice 2017-11-12 13:00
119 Dunajec Zakliczyn - Wisła Szczucin 2017-11-12 13:00
120 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Zorza Zaczarnie 2017-11-11 13:00


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [56]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Najbliższe spotkanie

MLKS Polan ŻabnoTarnovia Tarnów
MLKS Polan Żabno   Tarnovia Tarnów
2017-08-19, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

GKS DrwiniaMLKS Polan Żabno
GKS Drwinia 2:0 MLKS Polan Żabno
2017-08-15, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
KS Tymbark 0:3 Poprad Muszyna
Olimpia Pisarzowa 3:1 BKS Bochnia
Limanovia Limanowa 2:1 Sandecja Nowy Sącz II
Glinik Gorlice 2:1 Wolania Wola Rzędzińska
Barciczanka Barcice 3:0 Lubań Maniowy
GKS Drwinia 2:0 MLKS Polan Żabno
Poprad Rytro Tarnovia Tarnów
Watra Białka Tatrzańska 3:1 Tuchovia Tuchów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
Tuchovia Tuchów - KS Tymbark
Poprad Rytro - Watra Białka Tatrzańska
MLKS Polan Żabno - Tarnovia Tarnów
Lubań Maniowy - GKS Drwinia
Wolania Wola Rzędzińska - Barciczanka Barcice
Glinik Gorlice - Limanovia Limanowa
BKS Bochnia - Sandecja Nowy Sącz II
Poprad Muszyna - Olimpia Pisarzowa