Świetny start juniorów!

• autor: Terry, 2017-08-21 09:20

1 kolejka I ligi juniorów starszych

* Polan Żabno - GOSiR Novi Rzezawianka 3-2 (3-1)

Bramki Polan: Łukasz Radoń 2x, Jakub Kijowski

Polan: D.Stachura - Kobos, Chrościński, M.Kijowski, K.Stachura - S.Solak, Biedroń, B.Kijowski, Jankowski, J.Kijowski - Radoń (46'Grzymek)

Świetnie wystartowali juniorzy starsi w rozgrywkach 1 ligi juniorów starszych. W poprzednich sezonie będąc beniaminkiem po ciężkich bojach utrzymali się w tej klasie rozgrywkowej. Niestety w tym sezonie drużyna rodzi się w wielkich bólach. Trenerem pozostał Paweł Łoś. Przed sezonem kilku zawodników odeszło do sąsiada zza miedzy w Niecieczy, kilku natomiast przebywa na wyjazdach wakacyjnych dlatego z trudem udało się skompletować jedenastkę do gry w pierwszej kolejce. Jednak zawodnicy Polanu sprężyli na się ten pierwszy mecz i nie bez trudu pokonali rywala z Rzezawy. Trzeba powiedzieć, że nasi zawodnicy zostawili serce na boisku mając do tego jeszcze kilka innych sytuacji do strzelenia bramek, których nie wykorzystali. Widać, że w tej drużynie jest potencjał i można liczyć na dobry i ciekawy sezon żabnian w 1 lidze. Zarząd klubu liczy na tych zawodników bo to przyszłość piłki seniorskiej w Żabnie.

Wyjazdowe spotkanie 2 kolejki z Szynwałdem zostało przełożone na 11 listopada br.

Najbliższy mecz żabnianie rozegrają na własnym boisku w ramach 3 kolejki z zespołem Czarnych Kobyle w poniedziałek 28 sierpnia br. o godz. 16:30.

...

Sandecja Nowy Sącz IIMLKS Polan Żabno