Przełamanie "jedynki" w 5 kolejce!

• autor: Maxx, 2017-09-02 20:04

5 kolejka IV ligi małopolskiej (grupa wschodnia)

02.09.2017 r. (sobota) godz. 17.00 Stadion Miejski w Żabnie

POLAN Żabno 1-0 Tuchovia Tuchów

Bramka:

55' Cierlik (centro-strzał z bocznego sektora boiska)

Widzów: 100

POLAN: ​Niziołek - Cierlik, Baruch, Jachym, Prażuch - Frąc, Budzyński, Bugajski (55' Radoń), Mącior (80' Kurzawski), Czerkies - Bigos (46' Kruk).

Mecz z Tuchovią odbył się pod patronatem Starosty Powiatowego w Tarnowie.Żabnianie przystąpili do tego meczu bez Adriana Pikula, który wykluczyły z gry sprawy rodzinne. Pierwsza połowo należała do gospodarzy. Już w 4 minucie Czerkies mógł dać prowadzenie, jednak trafił w nogi bramkarza. Polan utrzymywał się więcej przy piłce, lecz brakowało końcowego podania. Przyjezdni dopiero zagrozili bramce Niziołka w 20 minucie przeprowadzając kontratak. Pierwsza odsłona gry zakończyła się remisem bezbramkowym.

​Dobrze zaczęła się druga połowa dla zawodników Polanu. W 55 minucie Frąc zagrywa piłkę w boczny sektor do Cierlika, który z zamiarem wrzucenia piłki w pole karne przelobował bramkarza gości i dał prowadzenie Polanowi. W 55 minucie na boisku pojawił się "szybki lis" - Łukasz Radoń. W końcówce meczu gospodarze mieli swoje sytuacje, jednakże piłka nie miała zamiaru trafić do bramki przeciwnika.

autor: ~kibic Polanu 2017-09-03 09:34:01

avatar Brawo Polan! Te 3 punkty są bardzo ważne bo niebezpiecznie zbliżaliśmy się do końca tabeli pomimo tylko jednej porażki do tej pory. A to nam pozwala odetchnąć. Teraz ważny mecz w Rytrze i u siebie z Tymbarkiem.Zdobyte punkty w tych meczach pozwolą usadowić się w środku tabeli. Do boju Polan!

autor: ~kibic 2017-09-04 08:28:25

avatar Wynik cieszy. Martwi forma napastników, bo jak na razie nie strzelili bramki.

autor: ~anonim 2017-09-04 13:53:53

avatar szukajcie napastnika bo nic z tego nie będzie

autor: ~kibic 2017-09-04 16:47:21

avatar Na bramki napastnika pracuje cała drużyna.Może marnować dobre okazje,"nie szukać" gry..ale równie dobrze cała drużyna nie stwarzać sytuacji i tu wina leży w całej drużynie a nie tylko napastniku.Tak samo jak za straty bramki winić tylko obronę, a np. pomocnicy nie grają wystarczającym pressingiem i wtedy też kiepsko.Rzadko coś jest takie oczywiste jak się wydaje.Pozdrawiam.

MLKS Polan ŻabnoPoprad Rytro
MLKS Polan Żabno   Poprad Rytro