Bramki dla Polanu:

​1:0 Bigos (asysta Prażuch)

​2:2 Czerkies (asysta Kurzawski)

POLAN: ​Niziołek - Prażuch, Jachym, Baruch, Cierlik (60' Gorczyca) - Frąc, Budzyński (60' Bugajski), Czerkies, Mącior (60' Kurzawski), Pikul (53' Kruk) - Bigos.

Z środowego, zaległego meczu z pewnością bardziej mogą cieszyć się goście, gdyż od 20 minuty grali w 10stkę i potrafili wywalczyć  Żabnie jeden punkt. Od początku meczu Polan narzucił swoje warunki gry. Pierwsza bramka dla gospodarzy to zasługa doskonałego dośrodkowania Prażucha, które na gola zamienił Bigos. Po kilkunastu minutach dobrą, indywidualną akcję przeprowadził pomocnik Lubania i na boisku zrobiło się 1:1.

Doskonale drugą odsłonę gry zaczęli przyjezdni. Boczny pomocnik po szybkim wznowieniu gry już 16 sekund po pierwszym gwizdku wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Trener Polanu dokonał kilku zmian wprowadzają nowych zawodników. W 70 minucie Jachym zagrywa piłkę do Kurzawskiego, który zgrywa futbolówkę pod nogi Czerkiesa, a ten ostatni płaskim strzałem wyrównuje wynik. Do ostatniego gwizdka wynik już nie uległ zmianie i mecz zakończył się ostatecznie rezultatem 2:2.

• Komentarzy [6]
  • czytano: [353]

autor: ~JÓzek 2017-10-10 14:28:48

avatar Pasuje wygrać, żeby być w środku tabeli.

autor: ~anonim 2017-10-11 17:48:05

avatar 2-2

autor: ~anonim 2017-10-12 15:37:29

avatar Spotkanie zostanie najprawdopodobniej zweryfikowane jako walkower ze względu na grę nieuprawnionego zawodnika w drużynie Lubania (nadmiar żółtych kartek).

autor: ~Kibic 2017-10-12 16:10:54

avatar Skad takie info z tym walkowerem?

autor: ~tylko polan 2017-10-12 21:16:35

avatar Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat gry Polanu. Chodzę na każdy mecz do Żabna, na wyjazdy nie jeżdżę bo nie mam czasu ale: 1. Nie mamy bocznych pomocników. cóż że biegają ale nie ma z nich efektów. nie mają asyst, nie ma dośrodkowań, przez co napastnicy nie strzelają bramek. 2. Mącior za dużo prowadzi piłkę przez co spowalnia akcję, w każdym meczu tak jest. nie wiem czemu trener ciągle go wystawia. mało wnosi do gry ofensywnej a w defensywie kiepsko. 3. bramkarz nawet ok, coś tam łapie. 4. za dużo długich piłek jest od obrońców, oni mają inne zadania. tak mi się wydaje. 5. największym plusem zespołu jest Prażuch, kompletny zawodnik, spokojnie pograłby wyżej. 6. napastnicy? z czegoś się ich rozlicza. jak nie idzie to może trzeba dać szansę komuś innemu, myślę o Radoniu.cowy na to?

autor: ~obserwator 2017-10-12 23:34:10

avatar Nie zgadzam sie z wypowiedzią "tylko polan" na temat bocznych pomocników, ponieważ jeśli zobaczymy np. na Bartka Frąca, który strzelił 3 brami i ma kilka asyst to nie możemy powiedzieć ze efektywność pomocników jest słaba. Czasami po prostu nie da sie zagrac innaczej, bo nie ma pomysłu. Zgadzam się z tą tezą, że nie wyciaga się wniosków z gry napastników i dlatego trzeba sie obudzić i wprowadzać zmiany w skuteczności drużyny. Wszystkie remisy z drużynami z góry tabeli były do wygrania, tylko zabrakło szczęścia i koncentracji. Dzieki POLAN za grę. Walczymy do końca jest dobrze, ale moze być jeszcze lepiej !!!