Wolania Wola Rzędzińska 2-0 POLAN Żabno

Relacja video:

​czytaj więcej>>>

POLAN: Niziołek – Prażuch (70’ Jachym), Motyka (70’ Bugajski), Baruch, Cierlik – Pikul, Budzyński, Kurzawski (46’ Czerkies), Mącior, Frąc (78’ Gorczyca) – Kruk (70’ Bigos).

W pierwszej połowie Polan przeprowadził kilka kontr, lecz w większości brakowało końcowego podania. W 30 minucie Kurzawski zagrywa do Prażucha na 20 metr, a ten ostatni niezbyt czysto trafia w piłkę, z czego cieszyli się gospodarze. Jak wiadomo „Wojti” słynie z takich uderzeń.  W 35 minucie Kruk otrzymał prostopadłe podanie od obrońcy, jednak źle zabrał się z piłą.

W 56 minucie po kontrataku gospodarzy Nowak sfinalizował akcję strzałem z 5 metrów. 12 minut przed końcowym gwizdkiem po błędach obrońców Drozdowicz podwyższył na 2:0 i taki wynikiem zakończył się mecz.  Z przebiegu meczu Polan zasłużył na 1 punkt, spore pretensje goście mogą mieć do poziomu sędziowania.