*Polan Żabno - Orzeł Lisia Góra  7-0 (0-0)

Bramki PolanJankowski 2x, Radoń 2x, Jakub Kijowski 2x, Chrościński

Polan: D.Stachura - J.Kijowski, A.Lechowicz, M.Kijowski(46'Jurek)Kobos - Jankowski, K.Lechowicz, Solak, Biedroń (55'Chrościński), B.Kijowski  - Radoń

>>relacja w rozwinięciu>>

Dwutygodniowa przerwa źle wpłynęła na poziom gry juniorów w meczu z Orłem Lisia Góra, szczególnie w pierwszej połowie. Pierwsza część gry była bezbarwnym widowiskiem. Każda ze stron miała po jednej groźnej sytuacji do strzelenia bramki, które nie zostały wykorzystane i do przerwy wynik był bezbramkowy. Reprymenda trenera Łosia w szatni skutecznie wpłynęła na grę żabnian w drugiej połowie. Co rusz gospodarze przeprowadzali składne akcje. Już na początku drugiej połowy Radoń po podaniu Jankowskiego zdobył upragniona pierwszą  bramkę dla Polanu. Zaraz potem z rzutu wolnego ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu na 2-0. Potem rozwiązał się worek z bramkami. Dla żabnian zdobyli je jeszcze w tym meczu: Jankowski dwie, w tym jedną z rzutu karnego, dwie bramki zdobył Jakub Kijowski i jedną Chrościński. Ostatecznie pomimo bardzo słabej pierwszej połowy żabnianie rozgromili rywala 7-0, co pokazuje potencjał tej drużyny. Obecnie Polan zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze stratą 3 punktów do lidera i mając o dwa mecze rozegrane mniej niż liderująca Tarnovia.

W 11 kolejce żabnianie zagrają na wyjeździe z Orłem Dębno.

Kliknij:  Aktualna tabela