POLAN Żabno 1-1 Limanovia Limanowa

Bramka dla Polanu:

1:1 85' Frąc po zagraniu Bigosa

POLAN: Niziołek – Prażuch, Jachym, Baruch (70' Gorczyca), Cierlik – Pikul (70' Bigos), Budzyński (70' Bugajski), Kurzawski (60’ Czerkies), Mącior, Frąc – Kruk.

W sobotnie popołudnie Polan podejmował lidera Limanovię. Słowa uznania należą się Prezesowi klubu z Żabna Ryszardowi Łoś za dobrze przygotowaną murawę na ten mecz.

Pierwsza połowa należała do gości. Szybko przemieszczali się po boisku i raz za razem stwarzali sobie sytuację pod bramką Niziołka. W 20 minucie po fatalnym wyprowadzeniu piłki z własnego pola karnego przez bramkarza i obrońców Polanu Limanovią objęła prowadzenie. Były drugoligowiec dobrze operował piłką, jednak nie potrafili podwyższyć.

Druga odsłona meczu zaczęła się bez zmian personalnych. Gospodarze wyszli na boisko jak "nowo narodzeni". Od pierwszych minut po wejściu na boisko zaatakowali. Dobrym posunięcie trenera było przejście na dwóch napastników. Do 60 minuty goście nie potrafili przedostać się na własną połówkę. W 61 minucie obrońca Limanovi zagrywa ręką futbolówkę na własnym polu karnym po strzale Budzyńskiego. Do 11-stki podchodzi Mącior i strzela nieprecyzyjnie, bramkarz nie miał większych problemów z obroną i wynik dalej utrzymuje się na poziomie 1:0. W końcówce meczu składną akcje przeprowadza Polan, Bigos zagrywa do Frąca, który doprowadza do remisu. Podział punktów  w Żabnie!