*Polan Żabno - Olimpia Wojnicz  6-0 (2-0)

Bramki PolanJankowski 2x, K.Lechowicz, Jakub Kijowski, Biedroń, Bartek Kijowski

Polan: D.Stachura J.Kijowski, Motylski, M.KijowskiKobos - Jankowski, K.Lechowicz, Solak, Biedroń, Chrościński (59' K.Stachura) -  B.Kijowski

>>relacja w rozwinięciu>>

W 12 kolejce żabnianie zmierzyli się z zespołem Olimpii Wojnicz. Goście jedyną groźną akcję przeprowadzili już na początku meczu po, której mogli objąć prowadzenie. Po uderzeniu zawodnika gości głową piłka trafiła w słupek i opuściła plac gry. Jednak były to miłe złego początki dla zespołu Olimpii Wojnicz. Jak się później okazało to była jedyna okazja do strzelenia bramki dla tego zespołu. Niedługo po tej akcji prowadzenie objęli gospodarze. Po wrzutce Jankowskiego bramkarz wybił piłkę wprost pod nogi Bartka Kijowskiego, który strzelił nie do obrony. Potem na 2-0 podwyższył Jankowski. Po przerwie był już koncert gry miejscowych. Bramki dla Polanu strzelali w drugiej połowie: ponownie Jankowski, Krzysiek Lechowicz, Jakub Kijowski i Biedroń. Gdyby żabnianie wykorzystali wszystkie sytuacje to mogliby strzelić tuzin bramek. Ostatecznie Polan zwyciężył 6-0 i powrócił na fotel lidera.

W 13 kolejce Polan zagra na wyjeździe z zawsze niewygodnym rywalem Wolanią Wola Rzędzińska.

Kliknij:  Aktualna tabela