04.11.2017 r. (sobota) godz. 14.00

POLAN Żabno 3–0 Sandecja II Nowy Sącz

​Widzów: 100

Bramki:

7' Cierlik (asysta Frąc)

60' Cierlik (asysta Czerkies)

71' Pikul (asysta Bugajski)

POLAN: ​Kurpisz - Cierlik, Jachym, Baruch, Prażuch - Frąc, Mącior, Budzyński, Czerkies, Pikul - Bigos (60' Kruk)

7' Frąc strzela w słupek, piłka spada pod nogi Cierlikowi, który z ostrego kąta umieszcza piłkę w bramce

9' Frąc oddaje strzał z 20 metrów

16' Sandecja przeprowadza groźny kontratak, lecz Baruch ratuje Polan

35' Budzyński zaskoczył wszystkich i oddaje strzał lewą nogą z 25 metrów

40' Pomocnik Sandecji zagrywa ostrą piłkę w pole karne, po czym napastnik minimalnie się myli

45' Czerkies kończy dośrodkowanie strzałem głową, bramkarz wyciąga się jak struna i łapie futbolówkę

47' Frąć w 100%sytuacji nie strzela z 2 metrów do bramki

60' Na boisku pojawia się Kruk, a po chwili pada gol na 2:0. Rzut wolny z bocznego sektora boiska wykonuje Mącior, Czerkies strzela głową, bramkarz broni, piłka ponownie trafia pod nogo Cierlika i mamy 2:0

70' Zmiana w zespole gospodarzy, na boisku Czerkiesa zastępuje Bugajski i ten ostatni już po chwili asystuje przy bramce Pikula w sytuacji sam na sam.

Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Polanu. Gdyby zawodnicy z Żabna mieli lepiej nastawione celowniki to wynik mógłby być o wiele wyższy.