41' 1:2 Pikul

54' 1:3 Radoń

​57' 1:4 Radoń

​POLAN: Kurpisz - Łoś, Motyka, Baruch, Cierlik - Frąc (67' Prażuch), Mącior, Budzyński (63' Bugajski) Czerkies, Pikul (80' Kruk) - Radoń (73' Bigos)

7' Rzut rożny dla Polanu wykonuje Czerkies, Motyka dobrze nabiega i umieszcza piłkę w bramce

13' Zagranie Czerkiesa ze środka boiska do wbiegającego w pole karne Pikula, którego strzał bramkarz wybija na rzut rożny

16' Rzut wolny z 25 metra wykonuje Baruch, futbolówka przechodzi przez kilku zawodników i strzałem głową finalizuje akcję Cierlik - sędzia podnosi chorągiewkę

21' Pierwsze ostrzeżenie dla zawodników Polanu, groźna akcja Glinika

33' Gorliczanie doprowadzają do remisu po szybko przeprowadzonej kontrze

41' 1:2 dla Polanu - z narożnika pola karnego mocny strzał po długim rogu oddaje Pikul, piłka wpada do siatki. Asystę notuje Mącior

46' Mało brakowało a w sytuacji sam na sam znalazłby się Radoń po zagraniu Pikula

54' Mącior posyła piłkę do Cierlika, a ten ostatni doskonale obsłużył Radonia - mamy 1:3

57' Prostopadłe zagranie Mąciora do Radonia. Ten wygrywa pojedynek z obrońcą Glinika, znajduje się w sytuacji sam na sam i zdobywa 2 gola w tym meczu - 1:4

90' Groźny strzał zawodnika Glinika, jednak znakomitą interwencją popisał się Kurpisz

Polan zasłużenie wygrywa z Glinkiem i tym akcentem kończy rundę jesienną sezonu 2017/18. Można ją udać za naprawdę dobrą w wykonaniu zawodników Polanu Żabno.

​Słowa podziękowania należą się w dniu dzisiejszym Jakubowi Niziołkowi za sprawną przeprowadzoną relację z meczu. Dzięki Kubuś :)