Polan lepszy od Rzemieślnika!

• autor: wojtas_6_, 2018-02-10 19:11

Mecz sparingowy

10.02.2018r. (sobota) godz. 14:30 Euroboisko w Niecieczy

MLKS Polan Żabno 5-4 Rzemieślnik Pilzno

>>Więcej w rozwinięciu<<

Polan Żabno 5 – 4 Rzemieślnik Pilzno

POLAN: Niziołek (65’ Kurpisz) – Łoś (45’ Testowany II), Testowany III (45’ Jachym), Baruch (65’ Testowany III), Cierlik (45’ Prażuch) – Bugajski, Czerkies, Frąc (65’ Kobos), Testowany I, Pikul (65’ Radoń) – Radoń (45’ Bigos)

0-1 4’ bramka dla Rzemieślnika

0-2 11’ bramka dla Rzemieślnika

1-2 14’ Testowany III po stałym fragmencie gry

2-2 16’ Pikul – asysta Bugajski

3-2 59’ Testowany I – asysta Bugajski

3-3 62’ bramka dla Rzemieślnika

3-4 72’ bramka dla Rzemieślnika

4-4 76’ Testowany I – asysta Kobos

5-4 79’ Bugajski

Polan Żabno zwyciężył w sobotnie popołudnie w meczu sparingowym z Rzemieślnikiem Pilzno 5:4 (2:2). Sztab szkoleniowy Polanu nie mógł dziś skorzystać z trójki zawodników Wojciecha Mąciora (studia), Wojciecha Kruka (kontuzja) i Krzysztofa Budzyńskiego (sprawy rodzinne). Nieobecny był dziś również kierownik drużyny Kazimierz Szara (zatrzymały go sprawy rodzinne). Najbardziej zawiedzeni tym faktem byli zawodnicy gdyż z brakiem kierownika wiązał się brak legendarnego dodatku do herbaty – cytryny peruwiańskiej (co zaważyło oczywiście na smaku i jakości herbaty). Wracając do zawodów. Mecz zaplanowany na godzinę 14:30 rozpoczął się z minimalnym opóźnieniem. Zawodnicy z Żabna przyzwyczaili ostatnimi czasy do mocnego ataku od początku spotkania. Dziś to jednak przeciwnicy z Pilzna ruszyli do ataku od pierwszych minut i szybko zdołali doprowadzić do dwubramkowego prowadzenia. Polan, który ewidentnie przespał początek spotkania zdołał się szybko otrząsnąć i doprowadzić do wyrównania. Od tego momentu gra uległa zmianie i to żabnianie dyktowali warunki gry. Nie obyło się niestety bez błędów w formacji obronnej, dzięki to którym piłkarze z Pilzna zdobywali gole. Po zmianie stron mecz stał się bardziej wyrównany lecz to Polan Żabno był bardziej zdecydowaną drużyną i ostatecznie przechylił szalę zwycięstwa na własną korzyść. Ozdobą dzisiejszego spotkania były piękne bramki zdobywane przez zawodników Polanu. Mowa tu o jednym z zawodników testowanych oraz o Krzysztofie Bugajskim, którzy to popisali się mocnymi uderzeniami z dużych odległości w okienka bramki Rzemieślnika (stadiony świata!).

Następny etap przygotowań do rundy rewanżowej zapowiada się niezwykle pracowicie dla naszych zawodników. Mają bowiem oni do rozegrania serię spotkań sparingowych w systemie środa, sobota (właściwie co 3 dni). Kolejnym rywalem, z którym zmierzy się nasza drużyna będzie Rylovia Rylowa. Mecz odbędzie się w najbliższą środę na sztucznym boisku w Niecieczy.

W przyszłym tygodniu powinna wyjaśnić się już sytuacja zawodników testowanych w naszej drużynie. Wszelkie informacje na temat ruchów kadrowych Polanu Żabno ukażą się w następnym poście naszej strony.

autor: ~sparing-test 2018-02-11 09:57:58

avatar wynik w sparingach gdzie testuje się różne ustawienia nie ma znaczenia
sędziowie byli czy sędziowali trenerzy

autor: ~anonim 2018-02-11 09:59:42

avatar A kiedy w Małopolsce będzie 1 czwarta liga

autor: ~ŁI 2018-02-11 10:21:49

avatar Krzysztof Wrzosek to 1 testowany

autor: ~bezstronny obserwator sparingu 2018-02-11 16:20:13

avatar W Rzemieślniku bronił junior bo w treningu nie uczestniczyli bramkarze podstawowy i rezerwowy. Bramki na 4 -4 i 5-4 padły w okresie gdy 4 podstawowych graczy Rzemieślnika zeszło z boiska a w ich miejsce grali juniorzy.

autor: ~Do bezstronny obserwator sparingu 2018-02-11 19:56:08

autor: ~lko 2018-02-12 15:50:08

avatar poziom turystyczny obie druzyny bylem widzialem

Glinik GorliceMLKS Polan Żabno