2-2 Kruk 63' (z karnego)

2-3 Wrzosek 74'

>>składy i szczegóły meczu w rozwinięciu<<

(odświeżanie klawiszem F5)

W obliczu kryzysu jaki dopadł zespół seniorów Polanu w rundzie wiosennej, wszyscy, którym leży dobro klubu na sercu powinni się zjednoczyć w tych trudnych momentach walki o utrzymanie 4 ligi dla Żabna. Tym bardziej, że szybkimi krokami zbliża się 100-lecie naszego klubu i utrzymanie klubu w tej lidze jest priorytetem. Wobec tego kibicujemy naszym zawodnikom i czekamy na przełamanie złej passy. Już dziś zespół Polanu wyjeżdża na zaległy mecz do Tymbarku. Drużyna  z tego miasta jest targana różnymi problemami organizacyjnymi. Więc kiedy się przełamać jak nie teraz!!!!!! Jeżeli zdobędziemy 3 punkty przesuniemy się na 10 miejsce w tabeli. Jest o co się bić!

Z dzisiejszego meczu przeprowadzimy relację live! Zapraszamy kibiców do śledzenia wyniku i najważniejszych wydarzeń z tego meczu od godziny 16 !

Składy:

POLAN: Kurpisz - Prażuch, Jachym, Baruch, Cierlik - Radoń (55'Frąc), Budzyński, Czerkies (80'Bugajski), Mącior, Wrzosek - Kruk (75'Bigos)

Rezerwa: Stachura, Łoś,  Brożek

Szczegóły meczu:

Z powodu kontuzji nie zagrają dzisiaj Niziołek i Nagórzański. Żabnianie dotarli do Tymbarku z opóźnieniem, gdyż po drodze był wypadek. Mecz rozpocznie się zgodnie z planem.

*3 minuta - Goooool! Po błędzie obrony gospodarzy bramkę dla Polanu strzelił Kruk! 1-0 dla Polanu!

Korzystny wynik dla Polanu jest w innym meczu zaległym gdzie, w Tuchowie miejscowa Tuchovia prowadzi w 63 minucie z Wolanią Wola Rzędzińska 2-1.

​*25 minuta - Kruk strzela bramkę jednak sędzia dopatrzył się minimalnego spalonego. Bramka nie uznana.

*43 minuta - Gol dla gospodarzy. Na 16 metrze odbitą piłkę uderzył Tokarczyk strzelając wyrównującą bramkę. Wynik meczu 1-1.

Do przerwy wynik 1-1.

​*46 minuta - Gol dla Tymbarku. Niestety gospodarze wychodzą na prowadzenie 2-1 po bramce Smolenia.

*52 minuta - żółta kartka dla Prażucha za faul

*55 minuta - zmiana w Polanie. Za Radonia wchodzi Frąc.

*63 minuta - Goooool! Kruk strzela bramkę z karnego. Faulowany był w polu karnym Wrzosek. Wracamy do gry! Wynik 2-2!

W Tuchowie mecz pomiędzy Tuchovią i Wolanią zakończył się remisem 2-2.

*74 minuta - GOOOOOOL dla Polanu! Po zagraniu z rzutu rożnego Czerkiesa ładnym strzałem głowa Wrzosek zdobywa bramkę! Prowadzimy 3-2!!!!

*75 minuta - zmiana w Polanie. Za Kruka wchodzi Bigos.

*80 minuta - zmiana w Polanie. Za Czerkiesa wchodzi Bugajski.

*90 minuta - sędzina meczu dolicza 4 minuty

Koniec meczu. Polan przełamał złą passę i wygrał z Tymbarkiem 3-2 awansując na 10 miejsce w tabeli. Nie było by tak nerwowo do końca meczu,  gdyby zawodnicy Polanu wykorzystali wiele dogodnych sytuacji. Ale 3 punkty stały się faktem i walczymy dalej!!! Dziękujemy za uwagę!