Przygotowania seniorów do nowego sezonu rozpoczęte!

• autor: Terry, 2018-07-13 22:15

Seniorzy Polanu rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu piłkarskiego 2018/19. Niestety przez splot rożnych czynników żabnianie będą w nowym sezonie występować na piątym poziomie rozgrywkowym. Być może w związku z planowaną przebudową drużyny gra w lidze okręgowej będzie dobrym przetarciem dla młodych i utalentowanych zawodników. Tym razem w przeciwieństwie do sezonu 2016/17 Polan będzie grał w tarnowskiej klasie okręgowej z takimi zespołami jak Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (drużynę objął były trener Polanu Piotr Brożek), Wisła Szczucin, Wolania Wola Rzędzińska, Tuchovia Tuchów czy Metal Tarnów. Pierwszy mecz Polan zagra na własnym boisku 11 sierpnia właśnie z Metalem Gawro Tarnów.  Pełny skład i terminarz tutaj.

Ale zanim zawodnicy zaczną rywalizować w rozgrywkach ligowych bądą pod okiem trenera Daniela Kurzawskiego przygotowywać się do sezonu na własnych obiektach i rozgrywać mecze sparingowe. Poniżej prezentujemy terminarz gier sparingowych. (w rozwinięciu)

*18 lipca  - Metal Gawro Tarnów

*21 lipca  - mecz z Wisłą Kraków (oldboye) w ramach obchodów 100-lecia klubu (kliknij tutaj)

*25 lipca - Radomyślanka Radomyśl Wielki

*28 lipca - Rzemieślnik Pilzno

*4 sierpnia - Tuchovia Tuchów

*11 sierpnia - mecz ligowy na własnym boisku z Metalem Tarnów

W zespole będą oczywiście ruchy kadrowe. Będą spodziewane ubytki kadrowe, ale też dojdą nowi zawodnicy, w tym zawodnicy rezerw z ubiegłego sezonu. Będą dostawać swoje szanse również nasi utalentowani juniorzy. Jednak na tym etapie za wcześnie, aby mówić o szczegółach.

Celem drużyny w nowym sezonie będzie włączenie się do walki o awans do IV ligi. Za faworytów rozgrywek uważane są drużyny Wolanii Wola Rzędzińska, Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska i Tuchovii Tuchów. Do walki też prawdopodobnie włączy się zawsze silna Wisła Szczucin i Metal Tarnów. W każdym bądź razie zapowiadają się bardzo ciekawe rozgrywki w przyszłym sezonie.

autor: ~skaut 2018-07-25 17:22:17

avatar Wolania jest teraz słaba.Kilku czołowych zawodnikow odeszło. Macie wielkie szanse na powrot

MLKS Polan Żabno Metal Tarnów
MLKS Polan Żabno 1:1 Metal Tarnów