Bramka: Dawid Kurzawski

Skład: Mikołaj Ciombor - Wojciech Prażuch, Kamil Jachym, Konrad Wróbel, Filip Wróbel - Szymon Kowalski (70' Daniel Kurzawski), Szymon Zieliński (85' Bartłomiej Spinda), Dawid Kurzawski, Maciej Smagacz (75' Błażej Jachym), Krzysztof Kijowski (55' Jakub Kijowski) - Wojciech Kruk (55' Łukasz Radoń)

Rezerwa: Arkadiusz Bauer

Przebieg spotkania:

W pierwszych minutach spotkania inicjatywę przejęli goście próbując objąć prowadzenie w meczu jak najszybciej, jednak ich ataki były powstrzymywane przez obronę gospodarzy, a także przez ich bramkarza. Po upływie pierwszych 15 minut gry bramce Polanu zaczęli zagrażać napastnicy Szynwałdu dochodząc kilkakrotnie do dobrych pozycji strzeleckich, których zwieńczeniem było pudło do bramki z bardzo bliskiej odległości. Pierwsza połowa przebiegała głównie na ostrej walce o każdy centymetr boiska. W okolicach 30 minuty zawodnik gospodarzy otrzymał czerwoną kartkę za atak na napastnika Polanu wychodzącego na czystą pozycję strzelecką, Wynik po pierwszej odsłonie spotkania utrzymywał się 0:0.

Po zmianie stron ponownie do ataku ruszyła drużyna Polanu i w końcu drużynie gości udało się wykorzystać jedną z sytuacji, gdyż Kurzawski świetnie znalazł się w polu karnym po podaniu z prawej strony, którą pewnie wykończył strzałem obok bramkarza. Przez dłuższą część drugiej połowy gospodarze grający w dziesięciu dzielnie bronili się przed atakami gości i udawało im się uniknąć straty kolejnej bramki. Im bliżej było końcowego gwizdka tym gospodarze coraz odważniej atakowali bramkę Polanu, jednak nie zdołali oni zagrozić bramce i ostatecznie mecz kończy się wynikiem 1:0.

Wynik ten daje drużynie Polanu kolejne 3 punkty i jest to piąte zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach ligowych co tylko może napawać optymizmem wszystkich kibiców przed kolejnymi meczami. A kolejnym rywalem drużyny Polanu będzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza II, z którą to Polan Żabno zmierzy się na własnym stadionie w ramach rozgrywek Pucharu Polski w środę o godzinie 16.