Turniej Rówieśników 2019

Głosowanie na Sportowca i Drużynę Roku

• autor: lukasz, 2019-11-13 20:14

Zachęcamy do głosowania na zawodników naszego klubu oraz naszą drużynę w plebiscycie Gazety Krakowskiej!

Gazeta Krakowska jak co roku rozpoczyna plebiscyt w danych kategoriach dla najpopularniejszych  sportowców, trenerów oraz drużyn w Małopolsce. Laureaci zostaną wybrani w głosowaniu Czytelników i internautów. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody i zaproszenia na uroczystą galę w Krakowie.

Głosowanie na etapie powiatowym już się rozpoczęło a zakończy się ono 4 grudnia. Następnie zwycięzcy zmierzą się między sobą na poziomie wojewódzkim.

Z naszej drużyny o prymat najpopularniejszego sportowca walczy dwóch zawodników: Dawid Kurzawski oraz Maciej Smagacz. Zachęcamy do oddawania głosów na nich poprzez wiadomość sms a listę wszystkich kandydatów można znaleźć bezpośrednio pod linkiem: https://gazetakrakowska.pl/p/kandydaci/sportowiec-roku%2C1006047/?groupId=55255

Również w kategorii najpopularniejszej drużyny walczy Polan Żabno. Zachęcamy również do oddawania głosów na naszą drużynę w tej kategorii. Listę wszystkich drużyn oraz możliwość oddania głosu można znaleźć pod linkiem: https://gazetakrakowska.pl/p/kandydaci/sportowiec-roku%2C1006043/?groupId=55343

Jeszcze raz zachęcamy do głosowania i mamy nadzieję, że nasi zawodnicy oraz drużyna znajdą swoje miejsce na szczeblu wojewódzkim!