• autor: lukasz, 2019-11-18 09:15

MLKS Polan Żabno 0:2 Ikar Odporyszów

Skład: Damian Stachura - Błażej Jachym, Kamil Jachym, Konrad Wróbel, Jakub Kijowski (75' Łukasz Młodawski) - Daniel Kurzawski (60' Krzysztof Bugajski), Szymon Zieliński, Bartłomiej Kijowski (70' Łukasz Radoń), Maksymilian Jankowski, Wojciech Prażuch - Wojciech Kruk

Przebieg spotkania:

Większość meczu toczyła się w środkowej strefie boiska, jednak nie przekładało się to na stwarzane sytuacje pod obiema bramkami. Zwłaszcza w pierwszej połowie niewiele było sytuacji podbramkowych, które zmusiłby bramkarzy do interwencji. Dopiero w drugiej połowie mecz nieco się otworzył i zaczęły się pojawiać sytuację strzeleckie, których beneficjentem była drużyna Ikara. która wykorzystała jedną ze swoich sytuacji w 57 minucie. Polan pomimo starań i zwiększonej siły ataku pod koniec spotkania nie stworzył sobie okazji do wyrównania statu spotkania. Goście konsekwentnie broniąc swojej bramki wyprowadzali kontrataki, jeden z nich już w ostatniej minucie spotkania doprowadził do rzutu karnego, który ustalił wynik spotkania.