Turniej Rówieśników 2019

MLKS Polan Żabno - Ciężkowianka Ciężkowice

23.11.2019r. godzina 13:00

Stadion Miejski w Żabnie

W sobotę 23 listopada odbędzie się ostatni mecz rundy jesiennej dla Polanu Żabno. Zagrają oni przeciwko drużynie Ciężkowianki, z którą mieli zmierzyć się w 11 kolejce, jednak ze względu na udział w Turnieju Rówieśników PZPN mecz ten został przełożony na zakończenie rundy.

Drużyna Polanu do tej pory zgromadziła 18 punktów, strzelając 30 i tracąc 40 bramek. W ostatnich 5 meczach drużyna przechodzi lekki kryzys, ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach udało się uzyskać 1 punkt i na pewno zespół gospodarzy tego spotkania będzie chciał jak najlepiej zakończyć rundę jesienną zwycięstwem z Ciężkowicami i przesunięciem się do górnej części tabeli na czas przerwy zimowej.

Zespół Ciężkowianki uzyskał w swoich 14 rozegranych spotkaniach 21 punktów z bilansem bramkowym 31 strzelonych i 28 straconych. Drużynie z Ciężkowic również nie idzie najlepiej w ostatnich spotkaniach, gdyż w ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punkty wygrywając w ostatnim meczu z Zorzą Zaczarnie.

Dla obu drużyn jest to okazja by nieco podbudować swój bilans przed przerwą zimową i liczymy, że w jutrzejszym spotkaniu nie zabraknie emocji.

Zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz rundy jesiennej na Stadion Miejski w Żabnie w sobotnie popołudnie!

autor: ~kibic wierny 2019-11-25 14:43:47

avatar Znowu porażka dobrze,że jest to ostatni mecz rundy.Jeżeli nic się nie zmieni i tak samo będziemy grać na wiosnę, to może być nieciekawie.