Turniej Rówieśników 2019

Porażka na zakończenie rundy

• autor: lukasz, 2019-11-25 20:14

MLKS Polan Żabno 0:2 Ciężkowianka Ciężkowice

Skład: Damian Stachura - Michał Kędzierski, Wojciech Prażuch, Konrad Wróbel, Jakub Kijowski (65' Bartłomiej Spinda) - Daniel Kurzawski (46' Maksymilian Jankowski), Szymon Kowalski, Bartłomiej Kijowski, Maciej Smagacz (73' Łukasz Młodawski), Krzysztof Lechowicz - Wojciech Kruk

Przebieg spotkania:

Spotkanie przez większość czasu wahało się pomiędzy przewagą jednej i drugiej drużyny, drużyna Polanu sporą część swoich groźnych sytuacji stwarzała po akcjach bocznymi sektorami boiska i dośrodkowaniami na wbiegających zawodników a także kilkakrotnie po stałych fragmentach gry. Zespół z Ciężkowic oczekiwał swoich sytuacji, gdy drużyna gospodarzy popełni błędy. Swoją sytuację otrzymali w 21 minucie wykorzystując rzut wolny z 17 metrów, który po odbiciu od muru myli bramkarza Polanu i piłka ląduje w siatce.

W drugiej połowie nieco odważniej ruszyli do ataku gospodarze, którzy stworzyli sobie znaczącą liczbę okazji do strzelenia kilku bramek, jednak żadna z tych okazji się nie powiodła. W 84 minucie zawodnik Ciężkowic ostatecznie zamknął kwestię wyniku tego spotkania pewnie wykorzystując sytuację jeden na jednego z bramkarzem Polanu.

Niestety runda jesienna kończy się lekkim niedosytem i pokazem, że drużyna ma jeszcze sporo aspektów w swojej grze, które może poprawić. Wszyscy liczymy, że nadchodząca przerwa przyniesie tylko poprawę i na wiosnę będziemy oglądać drużynę w optymalnej formie od 16 do 30 kolejki.

W następnych tygodniach pojawiać się będą artykuły podsumowujące pracę każdego zespołu Polanu Żabno w rundzie jesiennej oraz końcowe bądź cząstkowe rezultaty w poszczególnych ligach, w których uczestniczą.

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy dopingowali nasze drużyny w walce na wielu frontach oraz we wszystkich kategoriach wiekowych!

autor: ~kibic 2019-11-26 14:13:52

avatar Aby faktycznie zimowa przerwa przyniosła poprawę.Dzięki za relacje z meczów dla redaktora ŁUKASZA!!!!

autor: ~ryba 2019-11-27 13:26:00

avatar PO CO SCIAGAC SMAGACZA JAK TO JEDYNY CO MOZE COS Z PRZODU ZROBIC POD NIEOBECONSC KURZAWSKIEGO DAWIDA.