Turniej Rówieśników 2019

• autor: lukasz, 2020-02-02 12:37

MLKS Polan Żabno 2:4 Dunajec Konary

Bramki: Maksymilian Jankowski, Testowany 4

Skład: Łukasz Młodawski - Testowany 1 (46' Błażej Jachym), Kamil Jachym, Testowany 2, Jakub Kijowski (46' Arkadiusz Bauer) - Dawid Kurzawski, Wojciech Sołtysiak (46' Bartłomiej Kijowski), Testowany 3 (46' Testowany 5), Maksymilian Jankowski (46' Bartłomiej Spinda), Testowany 4 - Wojciech Kruk (46' Testowany 6)

Przebieg spotkania:

W pierwszym sparingu przed rundą wiosenną pojawiła się spora liczba nowych zawodników, którzy dopiero zaczynają zgrywać się z drużyną. Początek spotkania zdecydowanie został zdominowany przez drużynę Dunajca, który w swoich atakach był bardziej konkretny i zdecydowany co przyczyniało się do kilku groźnych sytuacji podbramkowych.

Drużyna Polanu rozbudziła się dopiero pod koniec drugiej połowy a znaczna poprawa gry nastąpiła w drugiej połowie gdy ataki na bramkę Dunajca były przeprowadzane jeden po drugim. Udało się strzelić przy tym dwie bramki jednak większość z nich była niecelna lub skutecznie blokowana przez solidną obronę przeciwnika. Dunajec z drugiej strony wykorzystał błędy bramkarza Polanu i ostatecznie zwyciężył w tym meczu.

Po tym meczu można wywnioskować to, że do drużyny dołączyło kilku dobrych zawodników posiadających szeroki wachlarz umiejętności indywidualnych. Teraz pozostaje w kwestii trenera oraz ich samych jak wpasują się do drużyny by stworzyć solidny kolektyw przed rudną wiosenną.