Mecz pucharowy bez historii, nowy nabytek i dobra wiadomość z boisk ligowych!

LUKS Wola Radłowska 3:1 MLKS “Polan” Żabno

Skład: Łukasz Młodawski - Maksymilian Jankowski, Kamil Jachym, Filip Wróbel, Daniel Duź - Szymon Zieliński, Daniel Kurzawski (60’ Wojciech Prażuch), Krystian Majka, Adrian Zawada, Grzegorz Szuran (46’ Wojciech Sołtysiak) - Wojciech Kruk

Bramka: Krystian Majka

Przebieg spotkania:

Mecz przebiegał głównie pod dyktando drużyny Polanu, która w trakcie meczu stworzyła sobie sporo akcji podbramkowych, jednak brakowało w nich skuteczności. Drużyna gości natomiast wykorzystała swoje sytuacje i ostatecznie awansowała na następnej rundy.

Ważną wiadomością dotyczącą tego spotkania jest fakt, że mógł w nim wystąpić nowy nabytek klubu, czyli Adrian Zawada. Ten 19 letni skrzydłowy, mający bardzo dobre predyspozycje do gry ofensywnej poprzednio występował w Bruk-Becie Termalica i po długich rozmowach dotyczących jego transferu, w końcu został pełnoprawnym zawodnikiem Polanu Żabno.

Kolejną istotną kwestią jest informacja napływająca z TOZPN dotycząca meczu 1 kolejki przeciwko Ikarowi Odporyszów. Jak się okazało po weryfikacji meczu, w drużynie Ikara od pierwszej minuty nie było na boisku ani jednego młodzieżowca i skutkuje to przyznaniem walkowera na korzyść Polanu.