Nowy wygląd strony klubowej!

Nowy wygląd strony klubowej!

Po dłuższej przerwie do funkcjonowania powraca klubowa strona pod nieco zmienionym wyglądem.

Od końca lutego trwały pracę nad przeniesieniem strony klubowej na nowy wygląd i mamy nadzieję, że teraz będzie to wyglądało znacznie lepiej a także zapewniamy, że funkcjonowanie strony przechodzi również na wyższy poziom.

Na stronie będą pojawiały się informacje uzupełniające historię klubową niedostępną dla każdego kibica na co dzień, która zawarta została w kronikach klubowych oraz publikacjach książkowych Pana Pawła Domańskiego. Dzięki tym artykułom będziemy chcieli przybliżyć wszystkim kibicom już 102-letnią historię Polanu Żabno.

Strona klubowa nie tylko będzie poświęcona historii czy drużynie seniorów ale także w większym stopniu niż dotąd, drużynom młodzieżowym klubu zaczynając od kategorii najmłodszych (Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik) do kategorii starszych (Trampkarze, Juniorzy).

Poprzez pandemię, która sparaliżowała jakiekolwiek wydarzenia sportowe od marca do maja, wszystkie rozgrywki ligowe zostały anulowane. Awanse zostały przyznane drużynom znajdującym się na pierwszych miejscach w tabeli, natomiast spadków nie będzie. Jeżeli rozgrywki ligowe powrócą planowo na sezon 2020/21 drużynę Polanu będziemy ponownie oglądać w lidze okręgowej.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • olo napisał
    super.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości