OFICJALNIE: Nowi szkoleniowcy Polanu Żabno!

Od stycznia 2021 r, w sztabie klubu znalazło się dwóch nowych szkoleniowców.

Pierwszym z nich jest Trener Maciej Smagacz, który poprowadzi drużynę seniorów.  Trener Smagacz w swoim trenerskim CV ma takie kluby jak Iskra Tarnów, KS Zgłobice, Olimpię Wojnicz, Orzeł Lisia Góra oraz Łukovię Łukowa, którą prowadził do końca rundy jesiennej bieżącego sezonu.

Jako zawodnik Trener Smagacz reprezentował barwy Unii Tarnów, Śląska Wrocław, Zawiszy Bydgoszcz, Arki Gdynia, Hutnika Kraków, Wisły Kraków oraz niemieckiego Regenburga.

Drugim z nich jest Trener Przemysław Wróbel, który poprowadzi drużynę juniorów starszych. Trener Wróbel do tej pory prowadził drużyny młodzieżowe w Unii Niedomice, a w rundzie jesiennej prowadził rezerwy Radłovii.

Swoją boiskową przygodę spędził głównie w drużynach Polanu Żabno oraz Unii Niedomice.

W pozostałych drużynach nie doszło do zmian szkoleniowców.

Szkoleniowcem trampkarzy jest Trener Daniel Krzaczek, natomiast najmłodszymi kategoriami wiekowymi, a więc młodzikami, orlikami, żakami i skrzatami zajmuje się Trener Łukasz Młodawski.

Wszystkim trenerom życzymy samych sukcesów oraz pomyślności w dążeniu do dobrych rezultatów, a także jak najlepszego rozwoju młodzieży w klubie!