Ostatnie rozstrzygnięcia w Pucharze Burmistrza!

Poznaliśmy już ostatnie rozstrzygnięcia jeżeli chodzi o Puchar Burmistrza.

W kategorii Orlik do walki stanęło sześć drużyn, a były to: Łęgovia Łęg Tarnowski I, Łęgovia Łęg Tarnowski II, Łęgovia Łęg Tarnowski III, Unia Niedomice oraz przedstawiciele żabnieńskiej drużyny Polan Żabno I i Polan Żabno II.

Mimo, że to najmłodsza kategoria wiekowa w tej edycji Pucharu Burmistrza to nie zabrakło emocji. Każdy mecz był zacięty, a zebrani przy boisku kibice mogli podziwiać wiele pięknych bramek, obron bramkarskich oraz ciekawie budowanych akcji.

Polan Żabno II zajął 1 miejsce w klasyfikacji końcowej, a drużynę tą w turnieju reprezentowali: Karol Jachimek, Miłosz Mrówka, Wiktor Palej, Szymon Światłowski, Jakub Saładyga, Sebastian Moryl, Dawid Kilian, Wojciech Śmiertka i Szymon Makowski.

Szymon Makowski otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju.

Polan Żabno I ostatecznie zajął 3 miejsce i wystąpili oni w składzie: Szymon Merchut, Piotr Serwin, Bartłomiej Serwin, Eryk Węgrzyn, Konrad Gubernat, Wiktor Kwaśniak, Kacper Kożuch, Krzysztof Gubernat, Krystian Gajdur i Szymon Stefańczyk.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1 Polan Żabno II

2 Łęgovia Łęg Tarnowski II

3 Polan Żabno I

4 Łęgovia Łęg Tarnowski I

5 Łęgovia Łęg Tarnowski III

6 Unia Niedomice

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za pokaz swoich umiejętności, gratulujemy dobrych wyników i z niecierpliwością czekamy na dalszy ich rozwój!

Powiązana galeria: