Trzecia porażka z rzędu….

Trzecia porażka z rzędu….

Zorza Zaczarnie 5:2 MLKS Polan Żabno

Skład: Damian Stachura - Maksymilian Jankowski, Wojciech Prażuch, Krzysztof Lechowicz, Grzegorz Szuran - Szymon Zieliński (70’ Bartłomiej Kijowski), Wojciech Sołtysiak (55’ Maciej Smagacz), Radosław Łoś (75’ Arkadiusz Bauer), Adrian Zawada (75’ Łukasz Młodawski), Krystian Majka - Wojciech Kruk

Bramki: Wojciech Kruk 2x

Przebieg spotkania:

Pierwsze 20 minut spotkania przebiegało na nieustannej walce o piłkę w środkowej strefie boiska i obie drużyny nie stworzyły sobie żadnych klarownych sytuacji do strzelenia bramki. Sytuacja zmieniła się w 24 minucie spotkania, gdy lewym skrzydłem ruszył Zawada. Ograł w bocznej strefie kilku zawodników i biegając w pole karne został sfaulowany przez obrońcę Zaczarnia. Karnego pewnie na bramkę zamienił Kruk. Był to jeden z niewielu przebłysków dobrej gry drużyny Polanu w tym meczu.

Zaraz po bramce do ataku ruszyli goście i zepchnięty do defensywy zespół z Żabna nie zdołał sobie z tym poradzić. W ostatnich 8 minutach pierwszej połowy gospodarzom udało się strzelić 3 bramki i po pierwszej połowie pewnie prowadzili 3:1.

W drugiej połowie stan gry drużyny z Żabna się poprawił. Zawodnikom ofensywnym brakuje zgrania przez co istniały niewielkie szanse na zdobycie kontaktowego gola. W 66 minucie gospodarze zdobyli czwartą bramkę, która dobiła gospodarzy i zakończyła ich marzenia o pozytywnym rezultacie w meczu wyjazdowym. Pod koniec meczu ponownie Zorza mocniej zaatakowała i w 87 minucie strzeliła kolejną bramkę po rajdzie ich napastnika lewą stroną boiska. W 90 minucie mogli jeszcze bardziej dobić Polan, jednak rzut karny obronił Stachura. Już w doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Kruk wykorzystując podanie Lechowicza.

Jest to trzeci mecz z rzędu, w którym zostaje pokonana drużyna Polanu. Po bardzo obiecujących pierwszych trzech kolejkach, zespół wpadł w delikatny kryzys i będzie musiał dołożyć sporej ilości wysiłku, by ten stan zmienić. Zadanie nie będzie łatwe, gdyż do Żabna przyjedzie rozpędzona drużyna Tuchovii, która od trzech kolejek notuje same zwycięstwa.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości