WAŻNE INFORMACJE DLA KIBICÓW PRZED STARTEM ROZGRYWEK!!!

WAŻNE INFORMACJE DLA KIBICÓW PRZED STARTEM ROZGRYWEK!!!

Małopolski Związek Piłki Nożnej przedstawił wytyczne dla drużyn, zawodników i kibiców biorących udział w rozgrywkach piłkarskich w sezonie 2020/2021.

Celem tych działań jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa dla wszystkich osób biorących udział w wydarzeniach sportowych w trakcie trwania epidemii COVID-19.

Najważniejsze informacje dla kibiców:

1 Na trybunie wypełnionej krzesełkami można zajmować co drugie miejsce, w rzędach naprzemiennie, wyjątkami są:

- widzowie uczestniczący w meczu z dzieckiem poniżej 13 roku życia

- widzowie z orzeczeniem o niepełnosprawności, z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub którzy ze względu na stan zdrowia nie może porusza się samodzielnie

- widzowie wspólnie zamieszkujący lub gospodarujący

2 Każda wchodząca i poruszająca się po stadionie osoba, do momentu zajęcia miejsca na trybunie ma obowiązek zakrywania ust i nosa.

3 Osoby przebywające na stadionie bez miejsc siedzących mają obowiązek zachowania bezpiecznej – 1,5 m odległości od innego widza.

4 Przy wejściu na stadion organizator spotkania udostępnia preparat do dezynfekcji rąk, którym należy oczyścić dłonie przed wejściem na obiekt sportowy.

Wszystkich kibiców przybywających na stadion prosimy o zastosowanie się do powyższych wytycznych, by obie drużyny mogły zapewnić kibicom rozrywkę na jaką zasługują będąc w pełni spokojni o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób biorących udział w rozgrywkach piłkarskich w sezonie 2020/2021.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości