Zapowiedź czwartej kolejki sezonu 2020/2021: LKS Dunajec Zakliczyn vs MLKS Polan Żabno

W niedzielne popołudnie drużyna Polanu wybierze się na mecz do Zakliczyna na pojedynek z miejscowym Dunajcem.

Obie drużyny po 3 rozegranych do tej pory kolejkach na swoim koncie mają komplet punktów. Dunajec mocno rozpoczął sezon pokonując najpierw Unię Niedomice 6:3, następnie Wisłę Szczucin 2:1, a w ostatniej kolejce rozprawił się z Olimpią Wojnicz 4:0. Ze względu na ten dorobek strzelecki to właśnie Dunajec zajmował 1 miejsce w tabeli po trzech kolejkach. Drużyna z Zakliczyna jest bardzo kłopotliwym zespołem dla Polanu. W ostatnim pojedynku tych drużyn padł wynik 5:0 dla Dunajca i była bardzo ciężka przeprawa dla żabnieńskiej ekipy.

Od tego meczu jednak minął niemal rok i po pierwszych spotkaniach tego sezonu widać, że Polan znacząco zmienił postawę w meczach ligowych i wszedł na inny poziom prezentując się z bardzo dobrej strony, walcząc przez cały mecz o punkty, co zdecydowanie się opłaciło. Zwycięstwa z Ikarem (walkowerem) oraz jednobramkowe wygrane nad Dąbrovią i Zbylitowską Górą dały drużynie mocnego kopa i zastrzyk pozytywnej energii, której spora część płynie także od wspierających kibiców.

Wszystkich kibiców zapraszamy w niedzielne popołudnie na pojedynek do Zakliczyna!

Start spotkania o godzinie 17:00!