Zapowiedź III kolejki sezonu: MLKS Polan Żabno vs Dunajec Zbylitowska Góra

Przed nami już trzecia kolejka sezonu i drugi mecz przed własną publicznością.

Tym razem do Żabna przyjeżdża drużyna za której sterami stoi były zawodnik i trener Polanu Wacław Maciosek. Dunajec Zbylitowska Góra pomimo jedynie dwóch punktów w pierwszych dwóch meczach, zespół Dunajca pokazał się z dobrej strony i z pewnością będą chcieli pokazać swoją siłę w ważnym meczu przeciwko Polanowi. Ich wyniki do tej pory to remisy z Wisłą Szczucin 2:2 i z Olimpią Wojnicz 0:0.

Polan z drugiej strony podchodzi do tego spotkania mając na swoim koncie 6 punktów. Po walkowerze z Ikarem Odporyszów oraz bardzo emocjonującym zwycięstwie w derbach z Dąbrovią 2:1. W obu tych meczach gra była bardzo wyrównana, jak na spotkania derbowe przystało, dlatego mamy nadzieję, że ponownie w niedzielne popołudnie zobaczymy walczącą i nieustępliwą żabnieńską drużynę walczącą o kolejne ligowe punkty.

Wszystkich kibiców i fanów piłki nożnej zapraszamy na mecz w niedzielne popołudnie!

Start meczu o godzinie 17:00!