Zapowiedź pierwszej kolejki tarnowskiej II grupy ligi okręgowej!

Zapowiedź pierwszej kolejki tarnowskiej II grupy ligi okręgowej!

Już w ten weekend na boiska wracają do gry w rozgrywkach ligowych zawodnicy niższych lig.

W pierwszym meczu nowego sezonu 2020/2021, drużyna MLKS “Polan” Żabno podejmie na własnym boisku zespół Ikara Odporyszów.

Na sam start rozgrywek organizatorzy sprawili kibicom nie lada gratkę, gdyż jak wiadomo pojedynki z Ikarem to mecze derbowe i już przed gwizdkiem sędziego rozpoczynającego spotkanie wiemy, że mecz ten będzie stać na wysokim poziomie od początku do samego końca.

Ikar ubiegły sezon trwający tylko jedną rundę zakończył na 4 miejscu. Prezentujący solidną formę przez całą rundę jesienną beniaminek zaskoczył nie jeden zespół.

Drużyna z Odporyszowa zdołała uzyskać w 15 meczach 26 punktów, strzelając 39 bramek i tracąc 35.

W meczach kontrolnych do ligi potrafili strzelać wiele bramek z zespołami z Zalipia (wygrana 4:2) i Woli Radłowskiej (wygrana 6:1), ale także tracili wiele jak w spotkaniu z Dąbrovią (7:1).

Jest to bardzo nieprzewidywalny zespół potrafiący bronić się solidnie przez całe spotkanie i mający możliwości, by wykorzystać kilka błysków indywidualnych w ataku przez swoich najlepszych zawodników.

Sponsorem i partnerem tego spotkania jest Powiat Tarnowski, który już wielokrotnie w przeszłości patronował wielu wydarzeniom sportowym organizowanym na żabnieńskim stadionie.

Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie w niedzielne popołudnie na Stadion Miejski w Żabnie.

Start spotkania o godzinie 17:00.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości