Zapowiedź V kolejki sezonu 2020/2021: MLKS Polan Żabno vs GKS Gromnik

W środowe późne popołudnie czeka nas kolejne spotkanie ligowe drużyny seniorów Polanu w ramach II grupy tarnowskiej ligi okręgowej.

Tym razem do Żabna przyjeżdża GKS Gromnik. Jest to solidna drużyna potrafiąca strzelać bramki, ale także tracąca ich sporo. Do tej pory w 4 rozegranych spotkaniach zwyciężyli w dwóch (z Tuchovią 4:3 i Unią Niedomice 4:0) oraz przegrali w dwóch (z Wisłą Szczucin 3:0 i Olimpią Wojnicz 4:2). Goście środowego spotkania to bardzo nieprzewidywalna drużyna, która w ostatnich sezonach plasowała się w czubie tabeli i z pewnością będą o to walczyć również w tych rozgrywkach.

Drużyna Polanu z pewnością będzie chciała pokazać się z lepszej strony niż w weekendowym pojedynku w Zakliczynie. Wszyscy liczymy, że mecz ten był delikatnym potknięciem i mamy nadzieję po meczu z Gromnikiem znów świętować razem z drużyną zdobycie trzech punktów w kolejnym ważnym ligowym starciu.

Zapraszamy wszystkich kibiców w środowe popołudnie, a także zachęcamy do głośnego dopingu!

Start spotkania o godzinie 18:00!