Zapowiedź VII kolejki sezonu 2020/2021: MLKS Polan Żabno vs LKS Szynwałd

W niedzielne popołudnie drużyna Polanu zmierzy się z LKS-em Szynwałd.

Drużyna z Szynwałdu odnotowuje całkiem dobry sezon do tej pory. W pięciu rozegranych spotkaniach (LKS Szywałd pauzował w I kolejce) zwyciężyli trzykrotnie i wszystkie trzy zwycięstwa osiągnęli na własnym stadionie nie tracąc ani jednej bramki. Inaczej ich sprawa wygląda na wyjazdach. Dwa rozegrane spotkania, dwie porażki i bez jakiejkolwiek strzelonej bramki.

Polanu sprawa ma się podobnie. Trochę gorsze występy na wyjazdach i bezbłędna forma zespołu w meczach domowych. Mamy nadzieję, że tak jak do tej pory drużyna pokaże się przed własną publicznością w najlepszym wydaniu i pokona LKS Szynwałd.

Zapraszamy wszystkich kibiców w niedzielne popołudnie na Stadion Miejski w Żabnie oraz zachęcamy do głośnego wspierania drużyny w dążeniu po kolejne ligowe punkty!

Start spotkania 17:00!