Zapowiedź XIV kolejki sezonu 2020/2021: MLKS Polan Żabno vs LKS Pogórze Pleśna

Zapowiedź XIV kolejki sezonu 2020/2021:  MLKS Polan Żabno vs LKS Pogórze Pleśna

W niedzielne popołudnie po pauzie w XIII kolejce wraca zespół Polanu. Tym razem na własnym stadionie podejmie zespół Pogórza Pleśna.

Goście tego spotkania do tej pory prezentują całkiem niezłą formę. Prowadzeni przez byłego zawodnika Polanu Żabno Andrzeja Wójcika Pogórzanie w 13 meczach rozegranych do tej pory zdobyli 19 punktów (5 wygranych, 4 remisy i 4 porażki) i zajmują obecnie 8 miejsce w tabeli. Ich dorobek bramkowy na ten moment to 29 bramek strzelonych i 28 bramek straconych.

Drużyna Polanu będzie z pewnością nadal próbować odnaleźć swoją formę zgubioną już jakiś czas temu. Mamy nadzieję, że gospodarze tego spotkania podejdą bardzo ambitnie do meczu z Pogórzem i w okolicach godziny 16 będą mogli cieszyć się ze zdobytych trzech punktów.

Przypominamy, że ze względu na zmianę obostrzeń mecz odbędzie się przy pustych trybunach!

Start spotkania o godzinie 14:00!