Zmiany na stanowiskach szkoleniowców!

Zmiany na stanowiskach szkoleniowców!

Gdy przygotowywana została nowa strona klubowa, aktualności na stronie zostały trochę zaniedbane. Teraz nadszedł czas by uzupełnić jeden z ważniejszych braków, a więc zmiany na stanowiskach szkoleniowców drużyn młodzieżowych.

W przerwie zimowej po prawie 15 latach ze stanowiska trenera młodzików zrezygnował Trener Marcin Węgiel. Rozpoczął on swoją pracę w żabnieńskim klubie w sezonie 2005/2006, godząc pracę pomiędzy trampkarzy młodszych i starszych. Od sezonu 2006/2007 bez przerwy był trenerem trampkarzy młodszych, którzy po drodze zmienili swoją nazwę na młodzików. Pod okiem Trenera Marcina Węgla rozpoczynało swoją przygodę z piłką wielu młodych, utalentowanych piłkarzy, którzy mogli uczyć się pierwszych kroków w tej kategorii wiekowej, by następnie mogli z łatwością przechodzić do gry w starszych kategoriach.

Trenerowi Marcinowi Węglowi chcielibyśmy podziękować za te 15 lat włożonych w przygotowanie młodych zawodników do gry w piłkę i nie tylko do gry w piłkę, a także za przekazywanie wskazówek, które będą mogli wykorzystać poza boiskiem w dorosłym życiu. Dziękujemy również za kształtowanie w nich piłkarskiego charakteru i pokazywał, że nigdy nie warto się poddawać. Dziękujemy za wszystkie sukcesy z drużynami w rozgrywkach ligowych oraz tych organizowanych poza rozgrywkami w futsalu oraz na Orliku.

Trenera Marcina Węgla na stanowisku zastąpił Trener Adrian Kasztelewicz, który zajmował się w drużyną juniorów od stycznia 2019 r.

Drużynę juniorów natomiast objął Trener Grzegorz Trytko, który w przeszłości trenował drużynę juniorów oraz także drużynę seniorów.

Trenerom oczywiście życzymy samych sukcesów w rozwoju młodych graczy i mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli ich zobaczyć w drużynie seniorskiej.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości