Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Szreniawa Nowa Wiśnicz
- : -
Czarni Kobyle
Wolania Wola Rzędzińska
0:6
CANPACK Okocimski Brzesko
Polan Żabno
3:0
Orzeł Dębno
LKS Szynwałd
5:4
GKS Gromnik
LKS Trzciana 2000
4:1
Dunajec Zakliczyn
Tuchovia Tuchów
- : -
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Sokół Borzęcin Górny
- : -
LKS Łęgovia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromnik
1:1
Sokół Borzęcin Górny
Dunajec Zakliczyn
3:2
LKS Szynwałd
Czarni Kobyle
- : -
Tuchovia Tuchów
Wolania Wola Rzędzińska
- : -
WKS Szreniawa Nowa Wiśnicz
CANPACK Okocimski Brzesko
16:0
Orzeł Dębno
LKS Łęgovia
3:1
Polan Żabno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:2
LKS Trzciana 2000
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęcin Górny
4:2
Dunajec Zakliczyn
WKS Szreniawa Nowa Wiśnicz
- : -
CANPACK Okocimski Brzesko
Tuchovia Tuchów
- : -
Wolania Wola Rzędzińska
Orzeł Dębno
0:6
LKS Łęgovia
Polan Żabno
4:0
GKS Gromnik
LKS Szynwałd
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
LKS Trzciana 2000
9:1
Czarni Kobyle
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromnik
- : -
Orzeł Dębno
WKS Szreniawa Nowa Wiśnicz
- : -
Tuchovia Tuchów
CANPACK Okocimski Brzesko
- : -
LKS Łęgovia
Wolania Wola Rzędzińska
- : -
LKS Trzciana 2000
Dunajec Zakliczyn
- : -
Polan Żabno
Czarni Kobyle
- : -
LKS Szynwałd
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
- : -
Sokół Borzęcin Górny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łęgovia
- : -
GKS Gromnik
LKS Trzciana 2000
- : -
WKS Szreniawa Nowa Wiśnicz
LKS Szynwałd
- : -
Wolania Wola Rzędzińska
Orzeł Dębno
- : -
Dunajec Zakliczyn
Polan Żabno
- : -
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Sokół Borzęcin Górny
- : -
Czarni Kobyle
Tuchovia Tuchów
- : -
CANPACK Okocimski Brzesko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Szreniawa Nowa Wiśnicz
- : -
LKS Szynwałd
CANPACK Okocimski Brzesko
- : -
GKS Gromnik
Dunajec Zakliczyn
- : -
LKS Łęgovia
Czarni Kobyle
- : -
Polan Żabno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
- : -
Orzeł Dębno
Wolania Wola Rzędzińska
- : -
Sokół Borzęcin Górny
Tuchovia Tuchów
- : -
LKS Trzciana 2000
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromnik
- : -
Dunajec Zakliczyn
LKS Łęgovia
- : -
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
LKS Trzciana 2000
- : -
CANPACK Okocimski Brzesko
Polan Żabno
- : -
Wolania Wola Rzędzińska
Sokół Borzęcin Górny
- : -
WKS Szreniawa Nowa Wiśnicz
Orzeł Dębno
- : -
Czarni Kobyle
LKS Szynwałd
- : -
Tuchovia Tuchów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Szreniawa Nowa Wiśnicz
- : -
Polan Żabno
CANPACK Okocimski Brzesko
- : -
Dunajec Zakliczyn
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
- : -
GKS Gromnik
LKS Trzciana 2000
- : -
LKS Szynwałd
Tuchovia Tuchów
- : -
Sokół Borzęcin Górny
Wolania Wola Rzędzińska
- : -
Orzeł Dębno
Czarni Kobyle
- : -
LKS Łęgovia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
- : -
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
GKS Gromnik
- : -
Czarni Kobyle
LKS Łęgovia
- : -
Wolania Wola Rzędzińska
Polan Żabno
- : -
Tuchovia Tuchów
Sokół Borzęcin Górny
- : -
LKS Trzciana 2000
LKS Szynwałd
- : -
CANPACK Okocimski Brzesko
Orzeł Dębno
- : -
WKS Szreniawa Nowa Wiśnicz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Szreniawa Nowa Wiśnicz
- : -
LKS Łęgovia
CANPACK Okocimski Brzesko
- : -
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
LKS Trzciana 2000
- : -
Polan Żabno
Czarni Kobyle
- : -
Dunajec Zakliczyn
Wolania Wola Rzędzińska
- : -
GKS Gromnik
Tuchovia Tuchów
- : -
Orzeł Dębno
LKS Szynwałd
- : -
Sokół Borzęcin Górny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
- : -
Wolania Wola Rzędzińska
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
- : -
Czarni Kobyle
Sokół Borzęcin Górny
- : -
CANPACK Okocimski Brzesko
Polan Żabno
- : -
LKS Szynwałd
LKS Łęgovia
- : -
Tuchovia Tuchów
GKS Gromnik
- : -
WKS Szreniawa Nowa Wiśnicz
Orzeł Dębno
- : -
LKS Trzciana 2000
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Szreniawa Nowa Wiśnicz
- : -
Dunajec Zakliczyn
CANPACK Okocimski Brzesko
- : -
Czarni Kobyle
Tuchovia Tuchów
- : -
GKS Gromnik
LKS Trzciana 2000
- : -
LKS Łęgovia
Sokół Borzęcin Górny
- : -
Polan Żabno
Wolania Wola Rzędzińska
- : -
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
LKS Szynwałd
- : -
Orzeł Dębno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
- : -
Tuchovia Tuchów
LKS Łęgovia
- : -
LKS Szynwałd
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
- : -
WKS Szreniawa Nowa Wiśnicz
Orzeł Dębno
- : -
Sokół Borzęcin Górny
GKS Gromnik
- : -
LKS Trzciana 2000
Polan Żabno
- : -
CANPACK Okocimski Brzesko
Czarni Kobyle
- : -
Wolania Wola Rzędzińska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości