Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bochnia
0:1
Poprad Muszyna
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska II
3:1
KS Tymbark
Limanovia Limanowa
5:0
Olimpia Pisarzowa
Polan II Żabno
2:2
Barciczanka Barcice
Tarnovia Tarnów
6:1
Tuchovia Tuchów
Wolski Lubań Maniowy
1:0
Glinik Gorlice
GKS Drwinia
3:1
Poprad Rytro
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
0:3
Poprad Muszyna
Poprad Rytro
2:4
Tarnovia Tarnów
Olimpia Pisarzowa
3:1
BKS Bochnia
Glinik Gorlice
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
Barciczanka Barcice
3:0
Wolski Lubań Maniowy
Watra Białka Tatrzańska II
3:1
Tuchovia Tuchów
Limanovia Limanowa
2:1
Sandecja II Nowy Sącz
GKS Drwinia
2:0
Polan II Żabno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolski Lubań Maniowy
1:0
GKS Drwinia
Poprad Muszyna
0:1
Olimpia Pisarzowa
Poprad Rytro
1:1
Watra Białka Tatrzańska II
BKS Bochnia
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
Glinik Gorlice
3:3
Limanovia Limanowa
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Barciczanka Barcice
Tuchovia Tuchów
1:2
KS Tymbark
Polan II Żabno
1:1
Tarnovia Tarnów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
1:4
Olimpia Pisarzowa
Glinik Gorlice
3:2
BKS Bochnia
Barciczanka Barcice
0:2
Limanovia Limanowa
Tuchovia Tuchów
3:2
Poprad Rytro
Watra Białka Tatrzańska II
0:0
Polan II Żabno
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Poprad Muszyna
GKS Drwinia
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
Tarnovia Tarnów
0:4
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bochnia
3:0
Barciczanka Barcice
Polan II Żabno
1:0
Tuchovia Tuchów
Wolski Lubań Maniowy
1:1
Watra Białka Tatrzańska II
Poprad Muszyna
2:3
Glinik Gorlice
Poprad Rytro
1:2
KS Tymbark
Olimpia Pisarzowa
2:1
Sandecja II Nowy Sącz
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Tarnovia Tarnów
GKS Drwinia
3:1
Limanovia Limanowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Barciczanka Barcice
1:0
Poprad Muszyna
KS Tymbark
0:5
Sandecja II Nowy Sącz
Poprad Rytro
1:2
Polan II Żabno
Glinik Gorlice
2:1
Olimpia Pisarzowa
Tuchovia Tuchów
1:1
Wolski Lubań Maniowy
Watra Białka Tatrzańska II
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
GKS Drwinia
0:1
BKS Bochnia
Tarnovia Tarnów
0:1
Limanovia Limanowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolski Lubań Maniowy
2:0
Poprad Rytro
Poprad Muszyna
2:1
GKS Drwinia
Olimpia Pisarzowa
1:2
Barciczanka Barcice
BKS Bochnia
4:0
Tarnovia Tarnów
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Tuchovia Tuchów
Watra Białka Tatrzańska II
1:7
Limanovia Limanowa
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Glinik Gorlice
Polan II Żabno
3:0
KS Tymbark
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
0:2
Glinik Gorlice
Poprad Rytro
2:5
Wolania Wola Rzędzińska
Barciczanka Barcice
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
Tuchovia Tuchów
0:2
Limanovia Limanowa
Watra Białka Tatrzańska II
2:2
BKS Bochnia
Polan II Żabno
2:2
Wolski Lubań Maniowy
GKS Drwinia
2:1
Olimpia Pisarzowa
Tarnovia Tarnów
0:2
Poprad Muszyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolski Lubań Maniowy
0:2
KS Tymbark
Poprad Muszyna
4:1
Watra Białka Tatrzańska II
Poprad Rytro
0:2
Limanovia Limanowa
Olimpia Pisarzowa
0:1
Tarnovia Tarnów
BKS Bochnia
2:1
Tuchovia Tuchów
Glinik Gorlice
2:1
Barciczanka Barcice
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
Polan II Żabno
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
GKS Drwinia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
0:6
Barciczanka Barcice
Wolski Lubań Maniowy
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Rytro
1:0
BKS Bochnia
Tuchovia Tuchów
2:2
Poprad Muszyna
Watra Białka Tatrzańska II
2:1
Olimpia Pisarzowa
Polan II Żabno
1:1
Limanovia Limanowa
GKS Drwinia
2:1
Glinik Gorlice
Tarnovia Tarnów
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bochnia
0:0
Polan II Żabno
Glinik Gorlice
1:2
Tarnovia Tarnów
Barciczanka Barcice
4:2
GKS Drwinia
Wolania Wola Rzędzińska
4:0
KS Tymbark
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Watra Białka Tatrzańska II
Poprad Muszyna
2:0
Poprad Rytro
Olimpia Pisarzowa
3:3
Tuchovia Tuchów
Limanovia Limanowa
1:1
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolski Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
Poprad Rytro
0:3
Olimpia Pisarzowa
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Limanovia Limanowa
Tuchovia Tuchów
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska II
2:4
Glinik Gorlice
Polan II Żabno
3:1
Poprad Muszyna
Tarnovia Tarnów
3:1
Barciczanka Barcice
KS Tymbark
1:3
GKS Drwinia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
3:3
Wolski Lubań Maniowy
Olimpia Pisarzowa
5:2
Polan II Żabno
BKS Bochnia
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
Glinik Gorlice
4:3
Tuchovia Tuchów
Barciczanka Barcice
2:1
Watra Białka Tatrzańska II
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Poprad Rytro
GKS Drwinia
0:0
Tarnovia Tarnów
KS Tymbark
0:7
Limanovia Limanowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolski Lubań Maniowy
3:1
Olimpia Pisarzowa
Poprad Rytro
3:1
Glinik Gorlice
BKS Bochnia
2:1
Limanovia Limanowa
Wolania Wola Rzędzińska
1:0
Poprad Muszyna
Tuchovia Tuchów
0:2
Barciczanka Barcice
Watra Białka Tatrzańska II
2:1
GKS Drwinia
Polan II Żabno
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
KS Tymbark
2:1
Tarnovia Tarnów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
1:0
Limanovia Limanowa
Olimpia Pisarzowa
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
BKS Bochnia
2:0
KS Tymbark
Glinik Gorlice
1:4
Polan II Żabno
Barciczanka Barcice
0:0
Poprad Rytro
Sandecja II Nowy Sącz
1:1
Wolski Lubań Maniowy
GKS Drwinia
1:1
Tuchovia Tuchów
Tarnovia Tarnów
1:1
Watra Białka Tatrzańska II
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
0:3
Watra Białka Tatrzańska II
Poprad Rytro
3:1
GKS Drwinia
Barciczanka Barcice
1:1
Polan II Żabno
Tuchovia Tuchów
1:4
Tarnovia Tarnów
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Muszyna
1:0
BKS Bochnia
Olimpia Pisarzowa
2:4
Limanovia Limanowa
Glinik Gorlice
1:1
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
4:1
KS Tymbark
Tuchovia Tuchów
1:3
Watra Białka Tatrzańska II
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Limanovia Limanowa
Wolski Lubań Maniowy
2:0
Barciczanka Barcice
BKS Bochnia
1:1
Olimpia Pisarzowa
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
Glinik Gorlice
Tarnovia Tarnów
1:0
Poprad Rytro
Polan II Żabno
1:3
GKS Drwinia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
1:3
Tuchovia Tuchów
Tarnovia Tarnów
2:0
Polan II Żabno
Barciczanka Barcice
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
Sandecja II Nowy Sącz
3:0
BKS Bochnia
Limanovia Limanowa
1:2
Glinik Gorlice
Watra Białka Tatrzańska II
5:1
Poprad Rytro
Olimpia Pisarzowa
4:2
Poprad Muszyna
GKS Drwinia
1:1
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolski Lubań Maniowy
2:1
Tarnovia Tarnów
Poprad Rytro
3:0
Tuchovia Tuchów
BKS Bochnia
0:0
Glinik Gorlice
Wolania Wola Rzędzińska
3:2
GKS Drwinia
Polan II Żabno
0:2
Watra Białka Tatrzańska II
Poprad Muszyna
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
Limanovia Limanowa
1:1
Barciczanka Barcice
Olimpia Pisarzowa
0:0
KS Tymbark
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Barciczanka Barcice
3:2
BKS Bochnia
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Olimpia Pisarzowa
Glinik Gorlice
5:2
Poprad Muszyna
Tuchovia Tuchów
2:1
Polan II Żabno
Tarnovia Tarnów
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
Limanovia Limanowa
4:2
GKS Drwinia
KS Tymbark
0:1
Poprad Rytro
Watra Białka Tatrzańska II
2:2
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolski Lubań Maniowy
3:0
Tuchovia Tuchów
Poprad Muszyna
2:0
Barciczanka Barcice
Olimpia Pisarzowa
1:3
Glinik Gorlice
BKS Bochnia
4:1
GKS Drwinia
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Watra Białka Tatrzańska II
Limanovia Limanowa
1:0
Tarnovia Tarnów
Sandecja II Nowy Sącz
3:0
KS Tymbark
Polan II Żabno
1:2
Poprad Rytro
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Glinik Gorlice
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice
5:0
Olimpia Pisarzowa
Tarnovia Tarnów
1:2
BKS Bochnia
Poprad Rytro
0:2
Wolski Lubań Maniowy
Tuchovia Tuchów
2:2
Wolania Wola Rzędzińska
GKS Drwinia
1:2
Poprad Muszyna
KS Tymbark
2:3
Polan II Żabno
Limanovia Limanowa
2:3
Watra Białka Tatrzańska II
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolski Lubań Maniowy
1:0
Polan II Żabno
Poprad Muszyna
1:1
Tarnovia Tarnów
Olimpia Pisarzowa
1:4
GKS Drwinia
BKS Bochnia
1:2
Watra Białka Tatrzańska II
Glinik Gorlice
2:0
KS Tymbark
Wolania Wola Rzędzińska
2:2
Poprad Rytro
Limanovia Limanowa
8:0
Tuchovia Tuchów
Sandecja II Nowy Sącz
3:0
Barciczanka Barcice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
1:3
Wolski Lubań Maniowy
Barciczanka Barcice
2:1
Glinik Gorlice
Tuchovia Tuchów
0:3
BKS Bochnia
Watra Białka Tatrzańska II
1:0
Poprad Muszyna
Limanovia Limanowa
3:1
Poprad Rytro
Polan II Żabno
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
GKS Drwinia
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
Tarnovia Tarnów
0:1
Olimpia Pisarzowa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
4:0
Tuchovia Tuchów
Olimpia Pisarzowa
1:5
Watra Białka Tatrzańska II
BKS Bochnia
1:4
Poprad Rytro
Glinik Gorlice
0:1
GKS Drwinia
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
Wolski Lubań Maniowy
Barciczanka Barcice
5:0
KS Tymbark
Limanovia Limanowa
4:0
Polan II Żabno
Sandecja II Nowy Sącz
3:1
Tarnovia Tarnów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
1:5
Wolania Wola Rzędzińska
Tuchovia Tuchów
2:4
Olimpia Pisarzowa
Watra Białka Tatrzańska II
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
Tarnovia Tarnów
3:0
Glinik Gorlice
Wolski Lubań Maniowy
1:0
Limanovia Limanowa
Poprad Rytro
0:2
Poprad Muszyna
Polan II Żabno
2:1
BKS Bochnia
GKS Drwinia
2:0
Barciczanka Barcice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Muszyna
0:0
Polan II Żabno
Olimpia Pisarzowa
1:0
Poprad Rytro
BKS Bochnia
2:3
Wolski Lubań Maniowy
Glinik Gorlice
0:1
Watra Białka Tatrzańska II
Barciczanka Barcice
6:2
Tarnovia Tarnów
Limanovia Limanowa
2:2
Wolania Wola Rzędzińska
Sandecja II Nowy Sącz
2:1
Tuchovia Tuchów
GKS Drwinia
3:0
KS Tymbark
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Rytro
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
Tuchovia Tuchów
1:3
Glinik Gorlice
Watra Białka Tatrzańska II
1:2
Barciczanka Barcice
Polan II Żabno
2:1
Olimpia Pisarzowa
Tarnovia Tarnów
0:0
GKS Drwinia
Wolski Lubań Maniowy
0:1
Poprad Muszyna
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
BKS Bochnia
Limanovia Limanowa
13:0
KS Tymbark
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnów
7:0
KS Tymbark
Poprad Muszyna
1:3
Wolania Wola Rzędzińska
Olimpia Pisarzowa
1:0
Wolski Lubań Maniowy
Glinik Gorlice
2:2
Poprad Rytro
Barciczanka Barcice
5:0
Tuchovia Tuchów
Limanovia Limanowa
2:3
BKS Bochnia
Sandecja II Nowy Sącz
1:3
Polan II Żabno
GKS Drwinia
2:2
Watra Białka Tatrzańska II
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
1:3
BKS Bochnia
Wolski Lubań Maniowy
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
Poprad Rytro
0:6
Barciczanka Barcice
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Olimpia Pisarzowa
Tuchovia Tuchów
0:2
GKS Drwinia
Watra Białka Tatrzańska II
5:0
Tarnovia Tarnów
Limanovia Limanowa
3:1
Poprad Muszyna
Polan II Żabno
1:2
Glinik Gorlice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości