Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
0:1
GKS Drwinia
LKS Szaflary
2:1
Limanovia Limanowa
Wolski Lubań Maniowy
2:1
Olimpia Pisarzowa
Orkan Szczyrzyc
1:0
Sandecja II Nowy Sącz
Tarnovia Tarnów
1:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Barciczanka Barcice
3:1
BKS Bochnia
Watra Białka Tatrzańska II
1:0
Glinik Gorlice
Poprad I Muszyna
1:0
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szaflary
0:3
Dunajec Zakliczyn
Tarnovia Tarnów
1:1
Wolski Lubań Maniowy
Olimpia Pisarzowa
1:2
Barciczanka Barcice
Glinik Gorlice
1:3
CANPACK Okocimski Brzesko
GKS Drwinia
2:0
Orkan Szczyrzyc
Sandecja II Nowy Sącz
0:2
Poprad I Muszyna
Limanovia Limanowa
4:1
BKS Bochnia
ZKS Unia Tarnów
2:0
Watra Białka Tatrzańska II
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
0:1
ZKS Unia Tarnów
Dunajec Zakliczyn
0:2
Limanovia Limanowa
Wolski Lubań Maniowy
0:3
Glinik Gorlice
Orkan Szczyrzyc
0:0
LKS Szaflary
BKS Bochnia
3:2
Olimpia Pisarzowa
Barciczanka Barcice
3:0
Tarnovia Tarnów
Watra Białka Tatrzańska II
5:4
Sandecja II Nowy Sącz
Poprad I Muszyna
2:0
GKS Drwinia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szaflary
1:4
Poprad I Muszyna
Orkan Szczyrzyc
4:2
Dunajec Zakliczyn
Tarnovia Tarnów
2:3
BKS Bochnia
Glinik Gorlice
1:0
Barciczanka Barcice
GKS Drwinia
4:4
Watra Białka Tatrzańska II
Sandecja II Nowy Sącz
3:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Limanovia Limanowa
2:1
Olimpia Pisarzowa
ZKS Unia Tarnów
2:2
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
3:1
GKS Drwinia
Orkan Szczyrzyc
2:0
Limanovia Limanowa
Olimpia Pisarzowa
1:1
Tarnovia Tarnów
BKS Bochnia
1:2
Glinik Gorlice
Barciczanka Barcice
1:1
ZKS Unia Tarnów
Watra Białka Tatrzańska II
7:0
LKS Szaflary
Poprad I Muszyna
3:1
Dunajec Zakliczyn
Wolski Lubań Maniowy
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
3:1
Watra Białka Tatrzańska II
LKS Szaflary
1:3
CANPACK Okocimski Brzesko
Orkan Szczyrzyc
1:2
Poprad I Muszyna
Glinik Gorlice
0:0
Olimpia Pisarzowa
Sandecja II Nowy Sącz
5:1
Barciczanka Barcice
Limanovia Limanowa
2:1
Tarnovia Tarnów
ZKS Unia Tarnów
3:1
BKS Bochnia
GKS Drwinia
0:0
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
0:2
Dunajec Zakliczyn
Tarnovia Tarnów
1:1
Glinik Gorlice
Olimpia Pisarzowa
0:3
ZKS Unia Tarnów
Barciczanka Barcice
2:0
GKS Drwinia
Watra Białka Tatrzańska II
2:1
Orkan Szczyrzyc
Poprad I Muszyna
1:1
Limanovia Limanowa
Wolski Lubań Maniowy
0:3
LKS Szaflary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szaflary
3:0
Barciczanka Barcice
Orkan Szczyrzyc
5:2
CANPACK Okocimski Brzesko
GKS Drwinia
4:1
BKS Bochnia
Sandecja II Nowy Sącz
1:0
Olimpia Pisarzowa
Poprad I Muszyna
2:0
Watra Białka Tatrzańska II
Limanovia Limanowa
5:0
Glinik Gorlice
ZKS Unia Tarnów
1:0
Tarnovia Tarnów
Dunajec Zakliczyn
0:1
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
1:0
Poprad I Muszyna
Tarnovia Tarnów
1:0
Sandecja II Nowy Sącz
Olimpia Pisarzowa
1:3
GKS Drwinia
BKS Bochnia
0:0
LKS Szaflary
Glinik Gorlice
0:4
ZKS Unia Tarnów
Barciczanka Barcice
4:1
Dunajec Zakliczyn
Watra Białka Tatrzańska II
0:3
Limanovia Limanowa
Wolski Lubań Maniowy
1:1
Orkan Szczyrzyc
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
2:2
BKS Bochnia
LKS Szaflary
1:0
Olimpia Pisarzowa
Orkan Szczyrzyc
1:0
Barciczanka Barcice
Watra Białka Tatrzańska II
1:0
CANPACK Okocimski Brzesko
GKS Drwinia
0:1
Tarnovia Tarnów
Sandecja II Nowy Sącz
7:0
Glinik Gorlice
Limanovia Limanowa
3:2
ZKS Unia Tarnów
Poprad I Muszyna
2:1
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
1:2
Limanovia Limanowa
Tarnovia Tarnów
0:2
LKS Szaflary
Olimpia Pisarzowa
1:4
Dunajec Zakliczyn
BKS Bochnia
2:4
Orkan Szczyrzyc
Glinik Gorlice
2:0
GKS Drwinia
Barciczanka Barcice
0:2
Poprad I Muszyna
ZKS Unia Tarnów
1:0
Sandecja II Nowy Sącz
Wolski Lubań Maniowy
5:0
Watra Białka Tatrzańska II
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
1:1
Tarnovia Tarnów
LKS Szaflary
0:3
Glinik Gorlice
Orkan Szczyrzyc
2:1
Olimpia Pisarzowa
Watra Białka Tatrzańska II
4:1
Barciczanka Barcice
GKS Drwinia
0:2
ZKS Unia Tarnów
Poprad I Muszyna
1:0
BKS Bochnia
Limanovia Limanowa
2:0
Sandecja II Nowy Sącz
CANPACK Okocimski Brzesko
1:0
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnów
3:0
Orkan Szczyrzyc
Olimpia Pisarzowa
0:2
Poprad I Muszyna
BKS Bochnia
0:0
Watra Białka Tatrzańska II
Glinik Gorlice
2:2
Dunajec Zakliczyn
Barciczanka Barcice
2:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Sandecja II Nowy Sącz
3:1
GKS Drwinia
ZKS Unia Tarnów
2:0
LKS Szaflary
Limanovia Limanowa
1:0
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
2:2
BKS Bochnia
Dunajec Zakliczyn
0:4
ZKS Unia Tarnów
LKS Szaflary
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
Orkan Szczyrzyc
2:0
Glinik Gorlice
Watra Białka Tatrzańska II
4:2
Olimpia Pisarzowa
Poprad I Muszyna
3:2
Tarnovia Tarnów
Limanovia Limanowa
3:1
GKS Drwinia
Wolski Lubań Maniowy
2:0
Barciczanka Barcice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnów
1:4
Watra Białka Tatrzańska II
Olimpia Pisarzowa
0:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Glinik Gorlice
1:3
Poprad I Muszyna
Barciczanka Barcice
2:1
Limanovia Limanowa
GKS Drwinia
2:1
LKS Szaflary
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Dunajec Zakliczyn
ZKS Unia Tarnów
3:0
Orkan Szczyrzyc
BKS Bochnia
1:0
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
0:3
Tarnovia Tarnów
BKS Bochnia
3:0
Barciczanka Barcice
Glinik Gorlice
2:0
Watra Białka Tatrzańska II
GKS Drwinia
3:1
Dunajec Zakliczyn
Sandecja II Nowy Sącz
1:1
Orkan Szczyrzyc
Limanovia Limanowa
2:1
LKS Szaflary
ZKS Unia Tarnów
3:2
Poprad I Muszyna
Olimpia Pisarzowa
0:3
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
3:2
Glinik Gorlice
Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
BKS Bochnia
1:0
Limanovia Limanowa
Barciczanka Barcice
3:0
Olimpia Pisarzowa
Watra Białka Tatrzańska II
1:1
ZKS Unia Tarnów
Poprad I Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
Wolski Lubań Maniowy
0:3
Tarnovia Tarnów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szaflary
0:1
Orkan Szczyrzyc
Tarnovia Tarnów
1:0
Barciczanka Barcice
Olimpia Pisarzowa
0:3
BKS Bochnia
GKS Drwinia
1:2
Poprad I Muszyna
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Watra Białka Tatrzańska II
Limanovia Limanowa
7:1
Dunajec Zakliczyn
ZKS Unia Tarnów
4:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Glinik Gorlice
0:0
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
Dunajec Zakliczyn
1:2
Orkan Szczyrzyc
Olimpia Pisarzowa
0:3
Limanovia Limanowa
BKS Bochnia
1:1
Tarnovia Tarnów
Barciczanka Barcice
0:0
Glinik Gorlice
Watra Białka Tatrzańska II
2:1
GKS Drwinia
Poprad I Muszyna
2:1
LKS Szaflary
Wolski Lubań Maniowy
0:1
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
1:6
Poprad I Muszyna
LKS Szaflary
2:4
Watra Białka Tatrzańska II
Tarnovia Tarnów
3:0
Olimpia Pisarzowa
Glinik Gorlice
0:3
BKS Bochnia
GKS Drwinia
0:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Limanovia Limanowa
9:0
Orkan Szczyrzyc
ZKS Unia Tarnów
2:1
Barciczanka Barcice
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
1:5
LKS Szaflary
Tarnovia Tarnów
1:1
Limanovia Limanowa
Olimpia Pisarzowa
0:3
Glinik Gorlice
BKS Bochnia
0:2
ZKS Unia Tarnów
Barciczanka Barcice
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska II
4:0
Dunajec Zakliczyn
Poprad I Muszyna
3:0
Orkan Szczyrzyc
Wolski Lubań Maniowy
2:0
GKS Drwinia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
1:4
CANPACK Okocimski Brzesko
Orkan Szczyrzyc
1:2
Watra Białka Tatrzańska II
Glinik Gorlice
2:1
Tarnovia Tarnów
GKS Drwinia
1:2
Barciczanka Barcice
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
BKS Bochnia
Limanovia Limanowa
5:1
Poprad I Muszyna
ZKS Unia Tarnów
3:0
Olimpia Pisarzowa
LKS Szaflary
1:2
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
1:1
Orkan Szczyrzyc
Tarnovia Tarnów
0:2
ZKS Unia Tarnów
Olimpia Pisarzowa
0:3
Sandecja II Nowy Sącz
BKS Bochnia
1:1
GKS Drwinia
Glinik Gorlice
0:3
Limanovia Limanowa
Barciczanka Barcice
4:0
LKS Szaflary
Watra Białka Tatrzańska II
3:3
Poprad I Muszyna
Wolski Lubań Maniowy
8:1
Dunajec Zakliczyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
2:0
Barciczanka Barcice
LKS Szaflary
0:1
BKS Bochnia
GKS Drwinia
3:0
Olimpia Pisarzowa
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Tarnovia Tarnów
Poprad I Muszyna
0:0
CANPACK Okocimski Brzesko
Limanovia Limanowa
0:2
Watra Białka Tatrzańska II
ZKS Unia Tarnów
2:0
Glinik Gorlice
Orkan Szczyrzyc
0:3
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
1:3
Watra Białka Tatrzańska II
Tarnovia Tarnów
2:1
GKS Drwinia
Olimpia Pisarzowa
0:3
LKS Szaflary
BKS Bochnia
2:0
Dunajec Zakliczyn
Glinik Gorlice
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice
4:3
Orkan Szczyrzyc
ZKS Unia Tarnów
2:0
Limanovia Limanowa
Wolski Lubań Maniowy
6:2
Poprad I Muszyna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
3:0
Olimpia Pisarzowa
Orkan Szczyrzyc
0:2
BKS Bochnia
Tarnovia Tarnów
4:2
LKS Szaflary
GKS Drwinia
3:4
Glinik Gorlice
Sandecja II Nowy Sącz
2:1
ZKS Unia Tarnów
Poprad I Muszyna
0:4
Barciczanka Barcice
Limanovia Limanowa
3:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Watra Białka Tatrzańska II
2:0
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnów
4:1
Dunajec Zakliczyn
Olimpia Pisarzowa
0:3
Orkan Szczyrzyc
BKS Bochnia
1:1
Poprad I Muszyna
Glinik Gorlice
4:1
LKS Szaflary
Barciczanka Barcice
0:2
Watra Białka Tatrzańska II
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Limanovia Limanowa
ZKS Unia Tarnów
1:1
GKS Drwinia
Wolski Lubań Maniowy
1:2
CANPACK Okocimski Brzesko
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
1:1
Barciczanka Barcice
Dunajec Zakliczyn
1:1
Glinik Gorlice
LKS Szaflary
1:3
ZKS Unia Tarnów
Orkan Szczyrzyc
1:1
Tarnovia Tarnów
Watra Białka Tatrzańska II
3:4
BKS Bochnia
GKS Drwinia
2:2
Sandecja II Nowy Sącz
Poprad I Muszyna
3:0
Olimpia Pisarzowa
Wolski Lubań Maniowy
4:2
Limanovia Limanowa
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnów
0:2
Poprad I Muszyna
Olimpia Pisarzowa
0:3
Watra Białka Tatrzańska II
BKS Bochnia
2:3
CANPACK Okocimski Brzesko
Glinik Gorlice
4:0
Orkan Szczyrzyc
GKS Drwinia
0:3
Limanovia Limanowa
Sandecja II Nowy Sącz
3:0
LKS Szaflary
ZKS Unia Tarnów
1:2
Dunajec Zakliczyn
Barciczanka Barcice
0:3
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
3:0
Olimpia Pisarzowa
Dunajec Zakliczyn
4:4
Sandecja II Nowy Sącz
LKS Szaflary
4:7
GKS Drwinia
Orkan Szczyrzyc
3:3
ZKS Unia Tarnów
Watra Białka Tatrzańska II
2:1
Tarnovia Tarnów
Poprad I Muszyna
1:3
Glinik Gorlice
Limanovia Limanowa
3:0
Barciczanka Barcice
Wolski Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości