Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Glinik Gorlice
4:0
Jadowniczanka Jadowniki
KS Zakopane
2:1
Turbacz Mszana Dolna
Polan II Żabno
0:1
Wolania Wola Rzędzińska
Sokół Borzęcin Górny
2:1
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Wolski Lubań Maniowy
3:2
Barciczanka Barcice
Skalnik Kamionka Wielka
5:4
Rylovia Rylowa
Tuchovia Tuchów
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska II
4:2
KS Tymbark
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolski Lubań Maniowy
2:2
Sokół Borzęcin Górny
Wolania Wola Rzędzińska
6:0
Turbacz Mszana Dolna
Barciczanka Barcice
2:1
Sandecja II Nowy Sącz
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
2:1
Glinik Gorlice
KS Tymbark
1:1
Skalnik Kamionka Wielka
Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Polan II Żabno
KS Zakopane
4:0
Watra Białka Tatrzańska II
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tuchovia Tuchów
0:2
Rylovia Rylowa
Sokół Borzęcin Górny
2:2
Barciczanka Barcice
Glinik Gorlice
3:2
Wolski Lubań Maniowy
Turbacz Mszana Dolna
1:2
Jadowniczanka Jadowniki
Watra Białka Tatrzańska II
1:3
Wolania Wola Rzędzińska
Skalnik Kamionka Wielka
4:1
KS Zakopane
Polan II Żabno
3:2
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
2:2
Tuchovia Tuchów
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Skalnik Kamionka Wielka
Sokół Borzęcin Górny
2:1
Glinik Gorlice
Rylovia Rylowa
5:1
Sandecja II Nowy Sącz
Wolski Lubań Maniowy
1:2
Polan II Żabno
Jadowniczanka Jadowniki
5:1
Watra Białka Tatrzańska II
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
11:1
Turbacz Mszana Dolna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tuchovia Tuchów
0:3
KS Zakopane
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
KS Tymbark
Turbacz Mszana Dolna
0:3
Wolski Lubań Maniowy
Watra Białka Tatrzańska II
5:1
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Glinik Gorlice
0:0
Barciczanka Barcice
Skalnik Kamionka Wielka
1:0
Jadowniczanka Jadowniki
Polan II Żabno
7:1
Sokół Borzęcin Górny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
Glinik Gorlice
2:3
Polan II Żabno
Wolania Wola Rzędzińska
0:0
Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice
1:4
KS Tymbark
Wolski Lubań Maniowy
3:1
Watra Białka Tatrzańska II
Sokół Borzęcin Górny
2:0
Turbacz Mszana Dolna
Jadowniczanka Jadowniki
1:0
Tuchovia Tuchów
KS Zakopane
2:1
Rylovia Rylowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
0:1
Wolania Wola Rzędzińska
Polan II Żabno
1:1
Barciczanka Barcice
Turbacz Mszana Dolna
0:2
Glinik Gorlice
KS Tymbark
1:1
KS Zakopane
Tuchovia Tuchów
0:2
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Watra Białka Tatrzańska II
1:2
Sokół Borzęcin Górny
Sandecja II Nowy Sącz
0:1
Jadowniczanka Jadowniki
Skalnik Kamionka Wielka
0:0
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolski Lubań Maniowy
5:2
Tuchovia Tuchów
Jadowniczanka Jadowniki
0:1
Rylovia Rylowa
Glinik Gorlice
1:2
Watra Białka Tatrzańska II
Sokół Borzęcin Górny
0:1
Skalnik Kamionka Wielka
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
KS Tymbark
Barciczanka Barcice
3:3
KS Zakopane
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
3:3
Sandecja II Nowy Sącz
Polan II Żabno
2:1
Turbacz Mszana Dolna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
6:1
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Sandecja II Nowy Sącz
2:1
Wolski Lubań Maniowy
KS Tymbark
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
Turbacz Mszana Dolna
0:2
Barciczanka Barcice
Skalnik Kamionka Wielka
1:2
Glinik Gorlice
Tuchovia Tuchów
2:0
Sokół Borzęcin Górny
Watra Białka Tatrzańska II
4:1
Polan II Żabno
KS Zakopane
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Turbacz Mszana Dolna
1:4
Watra Białka Tatrzańska II
Sokół Borzęcin Górny
3:2
Sandecja II Nowy Sącz
Glinik Gorlice
2:0
Tuchovia Tuchów
Barciczanka Barcice
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
1:0
KS Tymbark
Polan II Żabno
2:0
Skalnik Kamionka Wielka
Wolski Lubań Maniowy
2:1
Rylovia Rylowa
Jadowniczanka Jadowniki
1:1
KS Zakopane
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
1:1
Sokół Borzęcin Górny
KS Tymbark
0:3
Wolski Lubań Maniowy
KS Zakopane
2:3
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Tuchovia Tuchów
4:1
Polan II Żabno
Skalnik Kamionka Wielka
8:0
Turbacz Mszana Dolna
Wolania Wola Rzędzińska
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
Watra Białka Tatrzańska II
0:3
Barciczanka Barcice
Sandecja II Nowy Sącz
3:0
Glinik Gorlice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Glinik Gorlice
0:3
Rylovia Rylowa
Barciczanka Barcice
2:0
Jadowniczanka Jadowniki
Polan II Żabno
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
Sokół Borzęcin Górny
1:1
KS Tymbark
Wolski Lubań Maniowy
1:3
KS Zakopane
Watra Białka Tatrzańska II
1:1
Skalnik Kamionka Wielka
Turbacz Mszana Dolna
0:0
Tuchovia Tuchów
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
2:2
Glinik Gorlice
Rylovia Rylowa
0:1
Polan II Żabno
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Wolski Lubań Maniowy
KS Zakopane
1:1
Sokół Borzęcin Górny
Jadowniczanka Jadowniki
1:0
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Skalnik Kamionka Wielka
2:1
Barciczanka Barcice
Tuchovia Tuchów
4:0
Watra Białka Tatrzańska II
Sandecja II Nowy Sącz
7:1
Turbacz Mszana Dolna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Glinik Gorlice
2:1
KS Zakopane
Sokół Borzęcin Górny
4:2
Wolania Wola Rzędzińska
Barciczanka Barcice
0:2
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Turbacz Mszana Dolna
3:2
Rylovia Rylowa
Wolski Lubań Maniowy
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
Watra Białka Tatrzańska II
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
Skalnik Kamionka Wielka
6:1
Tuchovia Tuchów
Polan II Żabno
0:0
KS Tymbark
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka Jadowniki
2:1
Sokół Borzęcin Górny
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
4:2
Wolski Lubań Maniowy
KS Zakopane
2:4
Polan II Żabno
KS Tymbark
3:1
Turbacz Mszana Dolna
Rylovia Rylowa
2:1
Watra Białka Tatrzańska II
Wolania Wola Rzędzińska
1:0
Glinik Gorlice
Tuchovia Tuchów
1:1
Barciczanka Barcice
Sandecja II Nowy Sącz
0:1
Skalnik Kamionka Wielka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Tuchovia Tuchów
Barciczanka Barcice
0:3
Rylovia Rylowa
KS Zakopane
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
6:1
KS Tymbark
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
Barciczanka Barcice
2:1
Wolski Lubań Maniowy
Jadowniczanka Jadowniki
0:4
Glinik Gorlice
KS Tymbark
0:0
Watra Białka Tatrzańska II
Turbacz Mszana Dolna
1:3
KS Zakopane
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Polan II Żabno
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
3:1
Sokół Borzęcin Górny
Sandecja II Nowy Sącz
1:1
Tuchovia Tuchów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
1:1
Tuchovia Tuchów
Glinik Gorlice
1:0
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Polan II Żabno
2:0
Jadowniczanka Jadowniki
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Wolski Lubań Maniowy
Sandecja II Nowy Sącz
0:2
Barciczanka Barcice
Watra Białka Tatrzańska II
1:2
KS Zakopane
Turbacz Mszana Dolna
0:1
Wolania Wola Rzędzińska
Skalnik Kamionka Wielka
2:0
KS Tymbark
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Barciczanka Barcice
1:0
Sokół Borzęcin Górny
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
2:2
Polan II Żabno
KS Tymbark
3:1
Rylovia Rylowa
Wolski Lubań Maniowy
0:0
Glinik Gorlice
Jadowniczanka Jadowniki
4:3
Turbacz Mszana Dolna
Wolania Wola Rzędzińska
1:0
Watra Białka Tatrzańska II
KS Zakopane
0:1
Skalnik Kamionka Wielka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Turbacz Mszana Dolna
1:1
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Glinik Gorlice
1:3
Sokół Borzęcin Górny
Sandecja II Nowy Sącz
3:1
KS Zakopane
Rylovia Rylowa
2:1
Barciczanka Barcice
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Wolania Wola Rzędzińska
Tuchovia Tuchów
0:0
KS Tymbark
Watra Białka Tatrzańska II
2:0
Jadowniczanka Jadowniki
Polan II Żabno
2:0
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
2:1
Sandecja II Nowy Sącz
Rylovia Rylowa
1:0
KS Zakopane
Wolski Lubań Maniowy
2:1
Turbacz Mszana Dolna
Jadowniczanka Jadowniki
1:7
Skalnik Kamionka Wielka
Barciczanka Barcice
0:0
Glinik Gorlice
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
0:2
Watra Białka Tatrzańska II
Sokół Borzęcin Górny
1:2
Polan II Żabno
Tuchovia Tuchów
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sandecja II Nowy Sącz
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
Polan II Żabno
1:3
Glinik Gorlice
Turbacz Mszana Dolna
1:3
Sokół Borzęcin Górny
KS Tymbark
1:2
Barciczanka Barcice
Watra Białka Tatrzańska II
1:3
Wolski Lubań Maniowy
Tuchovia Tuchów
4:0
Jadowniczanka Jadowniki
Skalnik Kamionka Wielka
0:1
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka Jadowniki
2:5
Sandecja II Nowy Sącz
Glinik Gorlice
2:1
Turbacz Mszana Dolna
Barciczanka Barcice
0:0
Polan II Żabno
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
4:1
Tuchovia Tuchów
Wolania Wola Rzędzińska
2:2
Rylovia Rylowa
Sokół Borzęcin Górny
0:1
Watra Białka Tatrzańska II
Wolski Lubań Maniowy
2:3
Skalnik Kamionka Wielka
KS Zakopane
4:2
KS Tymbark
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolski Lubań Maniowy
3:4
Sandecja II Nowy Sącz
Jadowniczanka Jadowniki
2:3
KS Tymbark
Glinik Gorlice
3:1
Skalnik Kamionka Wielka
Wolania Wola Rzędzińska
2:2
KS Zakopane
Barciczanka Barcice
0:1
Turbacz Mszana Dolna
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
6:1
Rylovia Rylowa
Sokół Borzęcin Górny
2:3
Tuchovia Tuchów
Polan II Żabno
1:1
Watra Białka Tatrzańska II
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zakopane
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
Watra Białka Tatrzańska II
2:2
Turbacz Mszana Dolna
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Sokół Borzęcin Górny
KS Tymbark
0:3
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Rylovia Rylowa
0:1
Wolski Lubań Maniowy
Skalnik Kamionka Wielka
0:0
Polan II Żabno
Wolania Wola Rzędzińska
4:0
Barciczanka Barcice
Tuchovia Tuchów
0:2
Glinik Gorlice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka Jadowniki
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
Barciczanka Barcice
1:0
Watra Białka Tatrzańska II
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
2:2
KS Zakopane
Glinik Gorlice
0:4
Sandecja II Nowy Sącz
Turbacz Mszana Dolna
2:2
Skalnik Kamionka Wielka
Wolski Lubań Maniowy
2:1
KS Tymbark
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Rylovia Rylowa
Polan II Żabno
4:1
Tuchovia Tuchów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tymbark
0:2
Wolania Wola Rzędzińska
Watra Białka Tatrzańska II
4:0
Glinik Gorlice
KS Zakopane
4:0
Barciczanka Barcice
Turbacz Mszana Dolna
2:2
Polan II Żabno
Skalnik Kamionka Wielka
1:2
Sokół Borzęcin Górny
Tuchovia Tuchów
3:2
Wolski Lubań Maniowy
Sandecja II Nowy Sącz
3:1
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Rylovia Rylowa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Barciczanka Barcice
Rylovia Rylowa
6:0
Glinik Gorlice
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Polan II Żabno
KS Tymbark
3:1
Sokół Borzęcin Górny
Skalnik Kamionka Wielka
0:0
Watra Białka Tatrzańska II
Tuchovia Tuchów
2:1
Turbacz Mszana Dolna
KS Zakopane
1:2
Wolski Lubań Maniowy
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zakopane
2:3
Tuchovia Tuchów
Sandecja II Nowy Sącz
5:1
Rylovia Rylowa
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Barciczanka Barcice
- : -
Skalnik Kamionka Wielka
Turbacz Mszana Dolna
- : -
Sandecja II Nowy Sącz
Glinik Gorlice
- : -
KS Tymbark
Sokół Borzęcin Górny
- : -
KS Zakopane
Wolski Lubań Maniowy
- : -
Wolania Wola Rzędzińska
Watra Białka Tatrzańska II
- : -
Tuchovia Tuchów
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
- : -
Jadowniczanka Jadowniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości