Podsumowanie dotychczasowych zmagań drużyn młodzieżowych w sezonie wiosennym 2021
W sezonie wiosennym znakomicie do tej pory radzi sobie kategoria Trampkarzy. Zawodnicy Trenera Daniela Krzaczka pokazują bardzo dobrą formę od początku sierpnia, gdy niewiele zabrakło do awansu do 1 ligi trampkarzy, tym razem jeszcze bardziej podnieśli poprzeczkę rywalom i w pierwszych 5 meczach sezonu zwyciężyli 4 krotnie (Tuchovię 9:0, Brzezówkę 13:1, Iskrę Tarnów 6:0 i w ostatni weekend Łękawicę 7:1), jedyny remis przyszedł na otwarcie sezonu przeciwko Tarnowskiej Akademii Piłkarskiej (1:1), drużyna ta podobnie jak Trampkarze Polanu mają 13 punktów po 5 kolejkach. W najbliższy wtorek zmierzą się na własnym stadionie z Radłovią, która ma 1 punkt mniej od liderującego w tabeli Polanu oraz drugiego ze względu na różnicę bramek MUKS-owi Tarnowska Akademia Piłkarska.
Trochę gorzej sprawa wygląda w pozostałych dwóch kategoriach. Drużyna Młodzików do tej pory w 5 rozegranych meczach zdołała zdobyć jedynie 1 punkt w meczu z Miechowicami (3:3). Trzeba przyznać jednak, że drużyna ma sporego pecha, gdyż w co najmniej w czterech z pięciu spotkań mogli zdobyć ligowe punkty, jednak w ostatnich minutach meczów brakowało zawodnikom koncentracji. Wyniki drużyny w pozostałych czterech meczach: z Dąbrovią 1:3, z Łęgovią 1:2, z Mędrzechowem 1:10 i z Radłovią 2:5. W porównaniu z poprzednim sezonem zawodnicy zdecydowanie poprawili swoją grę, jednak muszą jeszcze dołożyć większych starań by punkty nie uciekały w ostatnich minutach.
Na zakończenie drużyna Juniorów, która radzi sobie bardzo kiepsko do tej pory. W pięciu rozegranych spotkaniach nie zdołali zdobyć ani jednego punktu, a w czterech pierwszych spotkaniach nie udało się nawet zdobyć bramki. Pierwsze bramki przyszły w ostatnim spotkaniu z Dunajcem Zakliczyn. Zawodnicy sezon wiosenny rozpoczęli z nieco gorszym animuszem niż na jesieni i nie biorą udziału w treningach tak chętnie jak podczas rundy jesiennej co widocznie później mocno przekłada się na wyniki w lidze. Wszystkie wyniki drużyny Juniorów: z Łęgovią Łęg Tarnowski 0:2, z Metalem Tarnów 0:9, z Pogórzem Pleśna 0:5, z Beskidem Żegocina 0:6 i z Dunajcem Zakliczyn 2:5. Do końca sezonu pozostało jeszcze kilka spotkań i liczymy, że zawodnicy dołożą na swoje konto kilka ważnych punktów dających utrzymanie w lidze.