Koszulki specjalnie dla kibiców Polanu Żabno!!!

Minęło już wiele czasu od kiedy klub udostępniał od zakupu gadżety dla kibiców, dlatego zarząd wychodzi z inicjatywą do naszych najwierniejszych fanów!

Od dzisiaj można składać zamówienia na kibicowskie koszulki Adidas z herbem Polanu Żabno! Jest to z pewnością gadżet, który powinni posiadać wszyscy kibice Żabnieńskiej drużyny!

Cena takiej koszulki wynosi 100 zł i dostępna jest w trzech widocznych na zdjęciu kolorach oraz we wszystkich rozmiarach (S, M, L, XL oraz XXL), a także w rozmiarach dziecięcych!

Zamówienia można składać sms-owo pod numerem telefonu: 696 253 510 lub mailowo: mlkszabno@gmail.com. W treści wiadomości piszemy kolor koszulki, rozmiar, numer (opcjonalnie) oraz napis jaki ma widnieć na plecach (w miejsce MLKS ŻABNO 1918 można wybrać ksywę, imię, nazwisko, itp.).

Koszulki będą do odbioru w trakcie najbliższych spotkań domowych Polanu Żabno.