Strefa kibica!

Wraz ze startem funkcjonowania nowego wyglądu strony, w głównym menu możemy zobaczyć jedną z kilku dodatkowych zakładek.

Strefa kibica jest to miejsce klubowego sklepu, w którym będziemy publikować dostępne przedmioty do zakupienia symbolizujące klub Polan Żabno.

Póki co jedyną rzeczą, którą można zakupić są maseczki ochronne z logo klubu, które już reklamowaliśmy na fanpage'u Facebookowym.

Moda na maseczki powoli mija jednak jeżeli ktoś chce mieć pamiątkę w postaci maseczki to zachęcamy do zakupu. W tej kwestii można się kontaktować poprzez profil Facebookowy bądź za pomocą maila: polanzabno1918@gmail.com

W trakcie projektowania są również inne przedmioty dla kibiców klubu, takie jak: koszulki, szaliki, proporczyki, znaczki oraz inne przedmioty kolekcjonerskie.

O możliwości ich zakupu będziemy informowali na bieżąco w aktualnościach oraz kolejne przedmioty będzie można zobaczyć klikając właśnie na sekcję "Strefa kibica".