Zapowiedź 25 kolejki klasy okręgowej: MLKS Polan Żabno vs Zorza Zaczarnie

Po kolejnym niezbyt udanym wyjazdowym spotkaniu, drużyna Polanu ma okazję zaprezentować się pierwszy raz w meczu na własnym stadionie w rundzie wiosennej.

Przeciwnikiem Żabnian w piątkowe popołudnie będzie drużyna Zorzy Zaczarnie, która w meczu u siebie w rundzie jesiennej pewnie pokonała Polan w stosunku bramkowym 5:2. Zespół z Zaczarnia obecnie zajmuje 10 miejsce w tabeli i znacznie lepiej radzą sobie oni w meczach u siebie niż wyjazdowych, więc będzie to zdecydowanie przeciwnik, w którym Polan musi pokazać się ze zdecydowanie lepszej strony niż w meczach z Odporyszowem i Szynwałdem.

Gospodarze tego spotkania liczą na tak bardzo potrzebne im trzy punkty, gdyż kolejek ligowych coraz mniej, a do pewnego miejsca dającego utrzymanie daleko. Pomimo wielu braków kadrowych spowodowanych kontuzjami, drużyna Trenera Macieja Smagacza musi dać z siebie 100% i pokazać się z dużo lepszej strony niż w poprzednich spotkaniach.

Mecz z Zorzą Zaczarnie będzie transmitowany poprzez fanpage Facebookowy. Start spotkania w piątek 30 kwietnia o godzinie 18. Początek transmisji 17:50.