Zapowiedź 26 kolejki klasy okręgowej: Dunajec Zbylitowska Góra vs MLKS Polan Żabno

Rozgrywki ligowe rozkręcają się na całego, a zawodnicy muszą być przygotowani na granie meczów często w systemie sobota-środa, jednak tym razem w długi weekend majowy zawodnicy Polanu rozegrają drugi mecz w odstępie 4 dni.

Po bardzo zaciętej rywalizacji z drużyną Zorzy Zaczarnie na własnym stadionie w piątkowe popołudnie drużyna Polanu zdobyła pierwszy punkt w rundzie wiosennej, chociaż gra drużyny w tym spotkaniu była daleka od ideału. Miejmy nadzieję, że ten mecz był właśnie pierwszym krokiem na drodze do zdobywania kolejnych ważnych punktów, które pomogą drużynie piąć się górę tabeli.

W poniedziałkowe popołudnie Żabnianie zagrają z Dunajcem Zbylitowska Góra. Rywale Polanu nie brylują formą na wiosnę i obie drużyny w trzech pierwszych meczach na wiosnę zdobyły tylko jeden punkt. Dunajec prowadzony przez byłego trenera i zawodnika Polanu Wacława Macioska nigdy nie jest łatwym rywalem ze względu na to, że w swojej kadrze posiadają kilku doświadczonych zawodników mocno wspierających cały zespół i którzy decydują o grze całego zespołu, dlatego Żabnianie będą musieli mocno uważać przez cały mecz i starali się wykorzystywać nadawane sytuacje strzeleckie.

Mecz odbędzie się 3 maja (poniedziałek) o godzinie 17:00 na stadionie w Zbylitowskiej Górze. Mecz będzie transmitowany za pomocą strony klubowej na Facebooku.