Zapowiedź 27 kolejki sezonu 2020/2021: MLKS Polan Żabno vs ŚKS Unia Niedomice

W sobotnie popołudnie na Stadionie Miejskim w Żabnie zostaną rozegrane derby Gminy Żabno, mające bardzo duże znaczenie w układzie tabeli na koniec sezonu.

Oba zespoły stąpają po cienkim lodzie, który coraz bardziej załamuje się pod obiema drużynami. Polan po 4 kolejkach w rundzie wiosennej zdobył tylko 1 punkt i do spokojnej gry dającej pewne utrzymanie bardzo daleko. Mając 14 punktów po 20 kolejkach i zajmując 15 miejsce w tabeli nie jest to idealne rozwiązanie dla drużyny, zwłaszcza że tydzień temu Ikar zapunktował ze Zbylitowską Górą, która również w poniedziałkowym thrillerze pokonała Polan i przez co przeskoczyli Żabnian w tabeli mając 1 punkt straty do drużyny z Odporyszowa oraz 5 punktów straty do Olimpii Wojnicz.

W jeszcze gorszej sytuacji znajduje się Unia Niedomice, która po 19 rozegranych spotkaniach zdobyła 10 punktów i muszą oni dołożyć jeszcze większych starań by szukać swoich szans na utrzymanie się w klasie okręgowej.

Mecz ten z pewnością przyniesie sporych emocji, gdyż każdy z uczestników tego spotkania zdaję sobie sprawę jakiej wagi jest to mecz, dlatego liczymy, że zespół Polanu Żabno pojawi się w sobotnie popołudnie u szczytu formy i pokaże się z dobrej strony zdobywając tak upragnione 3 punkty, których szuka już od 16 sierpnia.

Mecz będzie transmitowany za pomocą naszego Facebooka. Początek spotkania o godzinie 18:00. Start transmisji o godzinie 17:50.