Weekendowe mecze najmłodszych drużyn Polanu!!!
W sobotnie popołudnie ponownie do pojedynków stanęły najmłodsze ekipy Polanu Żabno.
Najpierw drużyna Skrzatów i Żaków zmierzyła się w Szarwarku z rówieśnikami z Football Academy Dąbrowa Tarnowska. Mecze rozegrano na czterech boiskach jednocześnie z wieloma strzelonymi bramkami i mega zabawą w każdych kolejnych akcjach meczu.
W kategorii Skrzat Polan reprezentowali: Adam Romański, Kamil Michalczewski, Wojciech Wożniak, Marcel Bąkowski, Oliwier Bąkowski, Filip Solak, Szymon Węgiel, Ksawery Kogut, Jan Bil, Natan Chrobok, Michał Zięba oraz Mikołaj Pilas.
Natomiast w kategorii Żak Polan reprezentowali: Bartłomiej Curyłło, Bartłomiej Moryl, Kacper Moździerz, Miłosz Sak, Jan Pawluś, Mattia Byra, Maciej Pachołek, Nikodem Korus, Błażej Korus, Paweł Lis i Wojciech Niewola.
_________________________________________________
W godzinach popołudniowych w małych derbach Gminy przed meczem Seniorów, zawodnicy Polanu w kategorii Orlik zmierzyli się z ŚKS UNIA Niedomice. Na stadionie w Niedomicach zawodnicy przedstawili się z bardzo dobrej strony i pokazali niezłomną waleczność i ochotę do gry prezentując przy tym odpowiedni styl.
Polan w tym meczu reprezentowali: Jakub Oleksy, Szymon Stefańczyk, Kacper Marzec, Patryk Kozłowski, Szymon Makowski, Wiktor Palej, Jakub Saładyga, Jakub Michalczewski, Szymon Światłowski, Sebastian Moryl i Dawid Kilian
_________________________________________________
Gdy emocje weekendowych spotkań już opadły ponownie do gry, tym razem w poniedziałkowe popołudnie stanęła drużyna Żaków. Tym razem w meczu trzech drużyn zmierzyli się oni z ZKS Unia Tarnów i LUKS Radłovia Radłów. Zawodnicy zmierzyli się tym razem na własnym stadionie na dwóch boiskach w formacie gry każdy z każdym w wymiarze czasowym 20 minut.
Polan Żabno reprezentowali: Kacper Moździerz, Bartłomiej Moryl, Bartłomiej Curyłło, Miłosz Sak, Maciej Pachołek, Jan Pawluś, Robert Rzeźniczuk, Wojciech Niewola, Błażej Korus i Nikodem Korus
Zawodnicy zebrali dużo pozytywnych doświadczeń związanych z grą w piłkę nożną, dając z siebie 100%, a także przy tym świetnie się bawiąc!!!