Zapowiedź 29 kolejki sezonu 2020/2021: MLKS Polan Żabno vs Olimpia Wojnicz

W środowe popołudnie drużyna Polanu po raz pierwszy w rundzie wiosennej rozegra swój mecz przy wypełnionych trybunach. Jest to z pewnością świetna wiadomość dla sympatyków klubu, którzy przez ostatnie mecze oglądali je za pomocą transmisji live (które nadal będą prowadzone) oraz stojąc za siatką dookoła boiska. Pomimo tych niekorzystnych warunków nie przeszkodziło to w gorącym dopingu drużynie zwłaszcza przy okazji ostatniego meczu derbowego z Unią Niedomice.

Przeciwnikiem Polanu będzie Olimpia Wojnicz, która w tabeli ligowej znajduje się o jedno miejsce wyżej z przewagą 5 punktów, dlatego ten pojedynek jest tak bardzo ważny jeżeli Żabnianie chcą walczyć o pewne utrzymanie, które to właśnie daje 13 miejsce w tabeli okupowane od dłuższego czasu przez Wojnicz. Goście tego spotkanie w rundzie wiosennej, podobnie jak Polan, wygrali jedynie z Unią Niedomice. W pozostałych spotkaniach ulegali swoim przeciwnikom, a w ostatni weekend mieli pauzę, więc przystąpią do tego spotkania nieco bardziej wypoczęci.

Polan natomiast po wygranych derbach, udał się do Szczucina, gdzie po niewielu stworzonych sytuacjach ze swojej strony, uległ Wiśle 4:1. Drużyna nadal musi szukać formy i mimo, że przełamanie passy bez wygranej już jest za Żabnianami, jednak kibice liczą na zdecydowanie lepszą formę drużyny w nadchodzących spotkaniach i miejmy nadzieję, że impuls w postaci gry na własnym boisku da zespołowi ten tak bardzo potrzebny dodatkowy bodziec do lepszej gry.

Start spotkania o godzinie 18:00. Start transmisji na Facebooku o godzinie 17:50!!!

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz!!!