Zapowiedź 28 kolejki sezonu 2020/2021: Wisła Szczucin vs MLKS Polan Żabno

W niedzielne popołudnie drużyna Polanu wyjedzie na mecz do Szczucina. Po bardzo emocjonujących derbach z Unią Niedomice i wyszarpanym zwycięstwie 1:0 nad dużo słabszą drużyną Unii, zawodnicy Polanu zmierzą się teraz z zajmującymi trzecie miejsce w ligowej tabeli zawodnikami Wisły Szczucin.

Rywale ze Szczucina radzą sobie do tej pory nie najgorzej wygrywając 14 meczów, 2 razy remisując i 5 razy przegrywając. Piastowali oni do tej pory miejsce wicelidera, ale ze względu na pauzę w środku tygodnia drużyna nie miała okazji powalczyć o utrzymanie tej pozycji. W meczach z ich udziałem pada bardzo dużo bramek w ostatnich trzech meczach wygrali 4:3 z Wojniczem i 7:1 z Niedomicami oraz ulegli wysoko 6:2 z Gromnikiem.

Polan z drugiej strony tych bramek nie zdobywa za wiele. Jedynie w przegranym pojedynku ze Zbylitowską Górą udało się strzelić 5 przy 8 strzelonych przeciwnika, w innych wypadkach Polan kończył mecze ze strzeloną jedną bramką. 1:3 z Odporyszowem i Szynwałdem, 1:1 z Zaczarniem oraz 1:0 z Niedomicami. Żabnianie muszą dołożyć zatem wszelkich starań, by nie dopuścić do strzelaniny jak w meczu ze Zbylitowską Górą i mocno pracować o jak najkorzystniejszy wynik w tym spotkaniu.

Start spotkania o godzinie 17:00. Początek transmisji na Facebooku o godzinie 16:50

Wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej zapraszamy do śledzenia transmisji